JIE KRŪPČIOTI NENUSTOS! Analitinis apie politiką ir politikierius bei hibridinius žurnalistus

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-07-06 10:58:37, skaitė 217, komentavo 0

JIE KRŪPČIOTI NENUSTOS! Analitinis apie politiką ir politikierius bei hibridinius žurnalistus

Bet tai kiek Lietuvos informacinėje erdvėje  kalbama apie laisvę
žodžio laisvę ir laisvę viešai reikšti visokias nuomones.
Ar tikrai? Daug matėte skirtingų nuomonių apie prieštaringus įvykius?
Visa informacija kaip per filtrą. Rusas puola. Rusas puooola!
(tų temų yra daugiau- partizanai, Grybauskaitė, laisvės molekulės iš SGDT, perversmas
Ukrainoje,  gėjų pederadai, Sausio-13 byla...). Kodėl taip?

Juk nėra cenzūros. Nėra cenzoriaus. Rašyk ką nori apie ką nori kaip nori. Bet yra REDAKCINĖ POLITIKA. Dauguma galvojate, jog DelfisŽinių-Radijas yra komerciniai ir nepriklausomi? Klausykit ir skaitykit įdėmiai iki apačios - kažkokia dalis laidų ir stulpelių yra finansuojami iš ES fondų ir iš Lietuvos biudžeto per įvairius fondus.

Suprantat? Informacinė ėLėRTė-Delfio-ŽiniųRadijo erdvė finansuojama vienokia ar kitokia forma iš biudžetų. Nesvarbu kokio - biudžete mūsų pinigai. Todėl tie portalai nėra komerciniai ir nėra laisvi. Ir žurnalistai turi prisilaikyti redakcijos politikos. Kitaip portalams fondai neduos skleisti propagandos už gerus pinigus. Nebus pinigų - nespausdins hibridinių žurnalistų ir jie liks be darbo be duonos kąsnio.

Juk logiška? Įsivaizduokit, kad hibridinis korespondentas gynybos temomis Saldžiūnas (Valatka, Jakilaitis Miliūtė, Kojala...) praregi. Pamato, kad rusas nepuola ir nebombarduos Gruzijos atominėmis bombomis. Ir pradeda apie tai rašyti straipsnius. Tik spėkit dabar ar tai spausdins Delfis tą Saldžiūno praregėjimą, kad rusas nepuls? Ar kvies Saldžiūną į ėLėRTĖ studiją ir ŽiniųRadiją (manote  už dyką?) pasakoti, jog Rusija nėra didžiausia grėsmė Lietuvai. Kad Rusijos Federacijos kariuomenė daug kartų silpnesnė palyginus su JAV ar NATO todėl nėra šansų Putinui net galvoti apie karą... Tada Saldžiūnas su savo tiesa lieka už borto...

Štai kodėl cenzūros nėra, bet nėra ir kitokios nuomonės. Ir visi žurnalistai bijo skleisti kitokią nuomonę ir kitokią informaciją. Kur dabar Račas? Kur Janutienė? Tokie kitokie nereikalingi.

Dar ne viskas. Jūs užauginate savo atžalą protingu mąstančiu ir sugebančiu atskirti melą nuo propagandos. Ir jis argumentuotai faktologiškai pagrindžia, jog rusas nepuls. Spėkit ar baigęs mokslus univeruose jis toks viešai reiškiantis tokią kitokią nuomonę bus priimtas į darbą prie lovio kur nors biudžetiniuse mano minėtuose ėLėRTėdelfiuosežiniųradijuose?

Žinoma, kad ne. Jis turi teisę ir gali viešai reikšti savo nuomonę. Bet su tokia nuomone jis nebus pakviestas dirbti patarėju konsultantu ar atstovu spaudai. Suprantat? Jūsų protingas vaikas gabus ir besiorentuojantis politikoje - liks be duonos kąsnio...

Todėl savo vaiką nuo pat darželio turite mokinti suprasti koks vėjas pučia ir mokinti prisitaikyti. Tai, kad jis turi kitokią nuomonę yra gerai. Bet tos savo nuomonės, jei ji yra kitokia (pvz., rusas nepuola) jis geriau tegul viešai niekam nesako. O rėkia kaip ir visi - RUSAS PUOOOLA!

Va tokia ta tikroji "žodžio laisvė" Lietuvos propagandinėje erdvėje...

Stebit Linkevičių? Prie visų valdžių pakeičia skūrą ir sau lapnoja iš lovio.

Jei norit, kad jūsų vaikas būtų sėkmingas politikas ar ES lygio klerkas ar to klerko padėjėjas - rodykit į Linkevičių. Štai tas sėkmingos karjeros pavyzdys. Lietuvos propagandinėje erdvėje irgi teks prisitaikyti.

Andrius Baranauskas. Nugalėk „marozą“ savyje. Nueik į „Baltic Pride“ ėLėRTė 2019.06.05 14:54

Ir ateityje redakcinėse politikose propagandiniuose kanaluose niekas nesikeis...
Viltis tik ,kad skaitant įvertintus komentarus delfyje suskaičiavau, jog sveiko proto dauguma turi daugiau. Tai pastebėjo ir redakcija. Todėl komentarai valomi ir paliekami "teisingi" ir politkorektiški taip formuojant vaizdą, jog ir komentatoriai yra tokios pat nuomonės. Juk kitokios nuomonės komentaruose nebeliko...

Gaila. Bet taip yra visoje ES... Pinigai valdo redakcijas. O redakcijos formuoja nuomonę. Ar pasidarė aiškiau? Nepatingėkit komentuoti. Nepatingėkit nukopinti tekstų ir paplatinti. Ačiū.

Paskutiniai tokie hibridinių propagandistų topai:

- Saldžiūnas apie tai jog Rusija bombarduos Gruzija branduoliniais užtaisais.
- Lapėnienė iš ėLėRTė apie tai jog Rusija per 2015 metus surengė 4 tūkstančius kariuomenės pratybų. Paskaičiavus - kas dvi valandas...