Jonas Varkala. Pabudome ir kelkimės...

Autorius: Anonimusas Šaltinis: https://www.facebook.com/jonas... 2019-07-07 02:37:19, skaitė 246, komentavo 1

Jonas Varkala. Pabudome ir kelkimės...

Prieš keliantis reikia įsitikinti ar tikrai atsibudome... pavojinga reikštis sapnuojant...

Turėjau ir turiu savo požiūrį į politines realijas. Kronikos buvo, bet kronikų subjektas buvo prasto išprusimo. Aš pats perašinėjau A. Maceiną, ieškojau lenkų kalba knygų socialistiniu šalių knygyne, klausiausi BBC, politikos procesus mokiausi suprasti iš A. Goldberg‘o. Ir Orwelo kūrinius jau tada girdėjau. Laisvoji Europa man atrodė daugiau informacinė kova, o ne žinių šaltinis. Ir kovotojams sakiau, nudrošit kryžių, pagiedosit, o kas toliau?

Tai sakiau Krokialaukyje, kai man papriekaištavo, kad žiūriu "Время". Sakiau, keičiasi laikai ši kompanija traukiasi, ką nuveiksit? Sakė nieko čia nebus, liks tik mūsų kovos istorija. Taip istorija liko... bet kuriančių istoriją, tokių kaip M. Krupavičius neatsirado... O krikščioniškas socialinis mokymas geras raktas kurti žmogišką politiką ir teisingą ekonomiką.

Buvo tokia daina "Pabudome ir kelkimės". Naujoje vietoje atsibudęs žmogus „apsigraibo“ kas jis ir kur jis randasi? Šito trūksta. Reikia pradėti nuo aš, nuo kultūros kuri mane augino, ką atėmė ir ką davė. Reikia suprasti kur randuosi, kas realu ir kas sapnuota. Man, regis, kad vis dar sapnuojama... ir pasekmėj, realus siekinys paliks tik išlikti gyviems... Naujieji sapnai, kad parazituojančios mažumos manipuliuojama „daugumos“ nuomonė yra tiesa man tai atrodo tik nelaimė ir bėda... Kaip ir šių dienų politika juokingai liūdna...

Bėda, kad netoleruojama su globalizmu nesutampanti nuomonė, pasaulėžiūra. Mane blokuoja Facebook‘e. Kodėl? Kad aš nematau Rusiją priešu? Kad Rusija, o ir Lietuva ir ne tik... turi bendrą priešą, socialinę skirtį, atsakomybės už savo valstybę stoką. Turi bendrą skaudžia bolševimo patirtį, prichvatizacija.

Provoslaviškai Rusijai ir krikščioniškai Lietuvai nepriimtinas globalizmas su visokiu genderizmu. Po spalio nelaimės išsigelbėję Rusijos mąstytojai sukūrė nuostabius kūrinius. Tie kuriems aš nepatinku tikriausia neskaitė Иван Александрович Ильин Поющее сердце. Бердяев Н.А. Царство духа и царство кесаря, Новое средневековье. Tikriausia ir A.Maceinos neskaitė.

Jie turi ir Rusijoje savo brolių, kurie nekenčia pribaltiečių, o jie savo ruoštu rusų, kursto ugnį, karo isterija. Spalvotos revoliucijos daugeliui baigėsi dar juodesne dabartim. Dabar kaip tik Jugoslavijos bombordavimų metinės. Žmonės gyveno ir sugyveno, juos supjudė, išblaškė.

Ukrainiečiai ne iš gero duoneliauja ir Lietuvoje. Klausiausi žmonių, perestrojkos aukų, kartą po kalėdų per vieną tamsų mėnesį išsižudė beveik 1% parapijos. Trečdalis Lietuvos ištuštėjo, globalizmo invazija niokoja krikščionišką kultūrą, primetama vienlytės „šeimos“, nesigirdi lietuviškų dainų. Rusų kalba taip nevyravo radio laidose, kaip anglų.

Ir ką man būti patekintam, kad naikinama tauta? Tauta kurią išlaikė kultūrininkai ir ne tik išlaikė, bet ir praturtino, akademiškomis lituanistikos studijomis. Mano proseneliai nešė lietuvišką knygą, bet 1914 nelaukė vokiečių, o traukėsi į Rusiją. Lietuvninkų likimas buvo prastesnis... "Aukštųjų Šimonių" gal ponai neskaitėt...

Vadina facebook, o gal faceless book? Jei negalima turėti savo veido...

Nenusilenkiau bolševizmui, nepataikausiu ir globalizmui, Kaino civilizacijai, be meilės, be tautos, be lyties... pagaliau be žmogiško identiteto, kurį savo asmeniu apreiškė Jėzus Kristus. Kainas – miesto protėvis, kur visa suvedama į pilką masę... Dabar tai vadinasi dirbk, pirk ir mirk.

Aš nusiteikęs gyvent, gyvent laisvo žmogaus gyvenimą. Didžiojo brolio minties ministerija iš Rygos neturi tiek laiko, kad mane stebėtų, bet žinau, kad Lietuvoje vis atsirasdavo mažų brolių, kurie net už cukrų vargdavo po kaimynų langais...