Dėl raupsuoto filmo parodymo LRT vadovė pažadėjo, kad atsakingi asmenys turės prisiimti atsakomybę

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/del-ra... 2019-07-08 11:22:20, skaitė 327, komentavo 5

Dėl raupsuoto filmo parodymo LRT vadovė pažadėjo, kad atsakingi asmenys turės prisiimti atsakomybę

M. Garbačiauskaitė-Budrienė (dešinėje). Nuotr. facebook.com

Po milžiniško incidento liepos 6 d. (apie tai skelbėmė publikacijoje „Garsus tarybinis propagandistas R. Valatka instinktyviai priminė KGB'istines tradicijas, kurias reikėtų taikyti ir šiandien“) savo klaidą pripažino ir valstybinio transliuotojo vadovė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė (Gebelsčiauskaitė).

Už tai kad tą dieną buvo parodytas Lietuvos kinematografijos pasididžiavimas, filmas „Niekas nenorėjo mirti“, Gebelsčiauskaitė pažadėjo, kad kaltieji asmenys bus nubausti, o ateityje bus padaryta viskas, kad tokios klaidos nesikartotų.

„Pripažįstame, kad liepos 6-ąją rodyti „Niekas nenorėjo mirti“ buvo netinkamas pasirinkimas. Šis filmas yra vienas iš klasikinių Kino centro restauruotų filmų, tačiau neturėtų būti rodomas Valstybės dieną. TV departamento sprendimas buvo netinkamas, ir dėl jo atsakingi asmenys turės prisiimti atsakomybę. Taip pat peržiūrėsime tinklelių sudarymo procedūras“, - visuomeniniuose tinkluose patikino Gebelsčiauskaitė.

gebels-04.png

Čia ekspertai.eu susilaikys nuo savo komentaro, tačiau pakartos vieną iš daugelio taiklių staitytojų komentarų, apie naujųjų Lietuvos laikų aršiųjų komsomolcų aktyvistus:

„Tik visiški prisitaikėliai gali piktintis filmo „Niekas nenorėjo mirti“ demonstravimu ir BŪTENT Valstybės dienos proga. Tai juk MŪSŲ istorija, kurios nubraukti negali net didžiausi prisitaikėliai“.

Nuostabų 1965 m. sukurtą genialiojo režisieriaus Vytauto Žalakevičiaus filmą „Niekas nenorėjo mirti“, galite žiūrėti čia: