Kokias konkrečiai propagandines atakas Rusija vykdo prieš Lietuvą, ES ir NATO – tarnybinė paslaptis

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/kokias... 2019-07-08 12:02:10, skaitė 264, komentavo 3

Kokias konkrečiai propagandines atakas Rusija vykdo prieš Lietuvą, ES ir NATO – tarnybinė paslaptis

Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento analitikė A. Ūsienė ir jos platinami lozungai visuomeniniuose tinkluose.

Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento analitikei Auksei Ūsienei birželio pradžioje paviešinus informaciją su konkrečiais skaičiais apie pernykštes, t.y. 2018 m. Rusijos propagandines atakas prieš Lietuvą, kurių kaip paaiškėjo buvo net apie du su pusę tūkstančio, ekspertai.eu birželio 28 d. kreipėsi į Lietuvos kariuomenės vadą Vytautą Joną Žuką, prašydami pateikti pilnus šių atakų sąrašus.

Taip pat buvo paprašyta pateikti išsamius Rusijos propagandinių atakų prieš Lietuvą sąrašus už 2014, 2015, 2016 ir 2017 metus.

Taip pat prašoma informuoti, kiek Rusijos propagandinių atakų Lietuva jau sulaukė ir 2019 m.

Taip pat klausiama, kiek tokių Rusijos propagandinių atakų patyrė kiekviena Europos Sąjungos šalis, taip pat prašoma pateikti sąrašą, kiek tokių atakų patyrė kiekviena NATO šalis atskirai.

Informacijos ekspertai.eu prašė todėl, nes pikti liežuviai skleidė kalbas, esą nėra jokių Rusijos propagandinių atakų prieš Lietuvą, o visi skelbiami tūkstantiniai atakų skaičiai, kuriuos minėjo Lietuvos kariuomenės atstovė, tėra paprasčiausias išsigalvojimas. Tad norint paneigti tas piktų liežuvių skleidžiamas paskalas, esą Rusija Lietuvos propagandiškai neatakuoja, ir buvo kreiptasi į Lietuvos kariuomenės vadą V. J. Žuką.

Atsakymą Lietuvos kariuomenės specialistai ruošė net septynias dienas ir pagaliau liepos 5 d. atsiuntė lakonišką atsakymą.

„Atsakydami į jūsų 2019-06-27 d. raštą-paklausimą galime patvirtinti, kad 2018 metais prieš Lietuvą buvo įvykdyta beveik pustrečio tūkstančio atakų, turinčių neigiamos informacinės veiklos požymių, tačiau detalesnė informacija (tikslus nuorodų sąrašas, šaltinių sąrašas ir kt.) yra skirta tarnybiniam naudojimui, todėl negali būti teikiama. Linkime visokeriopos sėkmės darbuose – tik kartu kovodami su propaganda tapsime jai atsparesni bei ugdysime mūsų šalies piliečių atsparumą“, - rašoma Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Karinių viešųjų ryšių skyriaus atsakyme.

ekspertai.eu_komentaras3-07.png

Be komentarų (без комментариев).

Auksė Ūsienė savo melą apie neva "Rusijos propagandines atakas" skleidė pokalbyje su VSD pakirkšnute, šūdu ant dviejų kojų, alkoholikės rusės ir degrado labaso radiacijos paveiktu hibridiniu mutantu, Landsbergių partijos garbe, protu ir sąžine - išgama ir labai neproporcingu žiurkiažmogiu Algiu Ramanausku (Romanowskij):

Į LDiena vardu paliktą komentarą prie video propagandonistinės išnaros iš KAM-os taip ir neatsakė, todėl žinodamas, kad JŪS - SAUGUMIETINĖS SUTRAUKOS su atrofuotomis smegenimis, skaitote kiekvieną LDiena.lt straipsnį, kartoju dar kartą:

Gerbiama Aukse Ūsiene, kodėl tamsta slaptstaisi nuo LDiena.lt kvietimo duoti interviu PressJazz.tv studijoje?

Argi ne apgailėtina, kai Lietuvos Kariuomenės pareigūnai (netgi Kariuomenės vado Gen. ltn. J.V. Žuko aplinkoje) yra priversti meluoti ir išsisukinėti, slėpdami Tamstą nuo liaudies žiniasklaidos?

O gal Tamsta, visgi išdrįsi susitikti su tais, ką iš propagandinių žydrųjų ekranų vadini "propagandistais" ir "kremliaus agentais"?

Ar Lietuvos kariuomenės pareigūnams kinkos per skystos savo šmeižtą ir išsigalvojimus pakartoti į akis tiems Lietuvos piliečiams, kuriuos viešai apkalbinėji?

Jeigu vis tik, nuspręsi vyriškai priimti visuomenės iššūkius (atsiprašau už genderistinį kazusą) - prašau Tamstą susisiekti el. paštu ldiena.lt@gmail.com