R. Juknevičienė: man labai gėda

Autorius: Anonimusas Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/rjukne... 2019-07-10 10:42:44, skaitė 711, komentavo 11

R. Juknevičienė: man labai gėda

Rasa Juknevičienė, kurios brolis varo logistikos biznį Rusijoje su Putino draugeliais, pagal išsilavinimą - pediatrė, už ištikimybę Landsbergiui, kadaise paskirta LR Krašto apsaugos ministere

Kai valstiečiai formavo Vyriausybę po 2016 metų rinkimų, Ramūnas Karbauskis pasakė aiškiai - Užsienio reikalų ir Krašto apsaugos ministerijos yra Prezidento sritys. Šiek tiek stebėjausi tokiu pasakymu, nes Vyriausybė atsakinga taip pat.

Tačiau Krašto apsaugai iš esmės pasisekė, nes tokiu svarbiu metu, kai reikėjo suvaldyti didelius pinigų srautus, jai vadovavo atsakingas, padorus ir gerai atstovaujantis žmogus.

Pasikeitė Prezidentai ir R. Karbauskis su savo partneriais jau nebemano, kad Užsienio reikalai ir Krašto apsauga yra Prezidento sritys.

Kodėl apskritai reikia keisti geriausiai dirbančius šios Vyriausybės ministrus - Raimundą Karoblį, Roką Masiulį?

Juk būtent jų padaryti darbai iki šiol buvo vardijami kaip didžiausi šios Vyriausybės pasiekimai?

Stipri Krašto apsauga niekada nebuvo R. Karbauskio prioritetas. Prisiminkime jo bandymus priešintis Lietuvos narystei NATO. Atiduoti šią sritį dėl korupcijos teisiamai partijai yra siaubinga žinia sąjungininkams. Juk Krašto apsaugos ministro žinioje ir kontrolėje yra viena jautriausių valstybės tarnybų - karinė žvalgyba, Antrasis operatyvinių tarnybų departamentas. Sąjungininkų pasitikėjimas čia yra svarbiausia sąlyga. Esu tikra, kad ten dirbantys profesionalai žinos, kaip elgtis, tačiau ar tokia situacija jų darbui padės? Tikrai ne.

Kariuomenė taip pat yra labai jautrus mechanizmas. Čia pasitikėjimas yra kertinis sėkmės akmuo. Ten tarnaujantys išsilavinę žmonės seka politikos įvykius. Galiu tik įsivaizduoti, kaip jiems atrodo žinios apie Pakso partijai atiduodamą ministeriją. Partijai, kuri yra su absoliučiai bloga reputacija mūsų sąjungininkų supratime. Partijai, kuri neturi jokio ryšio su europietiškomis partinėmis struktūromis. Partijai, kuriai paskolino Seimo narę, kad suformuotų frakciją Seime. Juk tai yra pažeminimas. R. Karbauskis jiems siunčia aiškią žinią - jūs Lietuvai esate nesvarbūs.

Taip supras ir tie, kurie yra pasiruošę ginti Lietuvą drauge.

Man labai gėda.