Ar G. Nausėdos užsienio reikalų politikai ir toliau diriguos Didžiosios Britanijos agentai? Oh, yes, sir!

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: https://www.lrytas.lt/lietuvos... 2019-07-10 14:30:45, skaitė 631, komentavo 8

Ar G. Nausėdos užsienio reikalų politikai ir toliau diriguos Didžiosios Britanijos agentai? Oh, yes, sir!

Lietuvos p-rezidento pagrindinė veiklos sritis - užsienio politika. Būtent čia jis gali demonstruoti tam tikrą savo valią ir asmeninius sprendimus. Todėl kontroliuojant p-rezidento aplinką, visos užsienio agentūros kovoja būtent dėl to, kuri prastums savo agentą patarinėti p-rezidentui užsienio politikos klausimais, ir taip faktiškai formuoti valstybės diplomatinius santykius.

Lietuva užsienio politikoje yra griežtai antirusiška ir proanglosaksišką. Netgi prieštaravimuose tarp Europos Sąjungos, kuriai formaliai priklauso Lietuvos Respublika ir tarp Jungtinių Amerikos Valstybių, esančių kitoje planetos pusėje, Lietuvos užsienio politika - o tai reiškia, p-Rezidentūra, Užsienio reikalų ministerija ir visas diplomatinis korpusas, yra patys ištikimiausi JAV pozicijos atstovai.

Galima sakyti, jeigu teoriškai JAV paskelbtų karą Europos Sąjungai - Lietuva kariautų būtent JAV-ų pusėje.

Kad neprarastų šios įtakos Lietuvoje, JAV-Didžiosios Britanijos (tai praktiškai yra vienas ir tas pats globalistinės politikos darinys) slaptosios tarnybos yra sukūrusios specialias savo struktūras-klasterius veikti Lietuvos Respublikoje, verbuoti agentų tinklą ir vykdyti politines užduotis. Informacija apie jį skelbta internete anksčiau ir mūsų saugumo struktūrų tyla šios informacijos atžvilgiu tik patvirtina jos visiška arba dalinį atitikimą faktams - Kaip Lietuvai kovoti su užsienio įtakos agentais, kurie patys dirba Lietuvos saugumo struktūrose ir patys kuruoja "nacionalinio saugumo reikalus"?

Ką tik Gitanas Nausėda paskelbė savo patarėjų pavardes. Ir, o - koks netikėtumas! būtent užsienio politikos klausimais jam patarinės ... vienintelė agentų sąraše esanti moteris Asta Skaisgirytė-Liauškienė Asta.Skaisgirytė@urm.lt, URM politikos direktorė, buvusi ambasadorė Jungtinėje Karalystėje ir kt.

Dar vienas įsidėmėtinas momentas. Praktiškai iškart po savo paskyrimo ir rinkimų spektaklio Gitanas Nausėda skelbė, kad galimas patarėjas užsienio politikos klausimas - Linas Kojala. Kuris, kaip ir dera irgi yra agentų sąrašo narys... Bet matyt, buvo nuspręsta, kad Kojala JAV-Didžiajai Britanijai bus naudingesnis kaip "nepriklausomas" agentas, o moteriškos lyties dažyta blondinė heteroseksualiam p-rezidentui turės didesnį poveikį ir įtaką jo priimamiems sprendimams.

Ką galima pasakyti. Gitano Nausėdos patarėjų-prižiūrėtojų pa(si)rinkimas aiškia rodo, jog rusofreniška, antieurosąjunginė, proanglosaksiška ir giliai amerikososinė politika Lietuvoje tęsis, kaip ir VyrGlavLesbės Raudonosios Tulpės Magnolijos Fyfos Bestijos Kiaulės Akimis p-rezidentavimo laikotarpiu.

SLAVA - USA!
GREAT BRITAIN - SLAVA!

Apie visus likusius p-rezidentūros TIKRUOSIUS šeimininkus galite pasiskaityti Masinio Durnimo Organo pavadinimu "lrytas.lt".

G. Nausėda pristatė patarėjų komandą: tarp jų – ir gerai žinomos pavardės

Išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį Prezidentūroje surengtoje spaudos konferencijoje pristatė savo patarėjų komandą bei atstovą spaudai. Tarp pasirinktų asmenų – ir gerai žinomos pavardės, ir rinkimų kampanijos metu jam talkinę komandos nariai.

Kas papildė komandą?

Prezidento kanceliarijos vadove paskirta Algė Budrytė, talkinusi G.Nausėdai ir rinkimų kampanijos metu. Ji anksčiau vadovavo bendrovei „International Fintech“, „Swedbank“ Asmeninės bankininkystės departamentui bei dirbo kituose bankuose, yra buvusi naujienų portalo 15min.lt direktoriaus pavaduotoja.

Taip pat į pergalę išrinktąjį prezidentą vedęs buvęs Kauno vicemeras Povilas Mačiulis vadovaus prezidento Vidaus politikos grupei, o iki šiol Žemės ūkio ministerijoje dirbusi Ieva Ulčickaitė – prezidento kabinetui. Ji ministerijoje vadovavo Europos Sąjungos reikalų koordinavimo skyriui.

Konkurencijos tarybos vicepirmininkė Jūratė Šovienė taps prezidento patarėja teisės klausimais. J.Šovienė Konkurencijos tarybos nare dirba nuo 2007 m. Jos antroji šešerių metų kadencija turėjo baigtis rugsėjį, nuo 2013–ųjų buvo pirmininko pavaduotoja.

Iki tol J.Šovienė dirbo teisininke Konkurencijos taryboje ir privačioje įmonėje.

Diplomatė Asta Skaisgirytė – Liauškienė vadovaus užsienio politikos patarėjų grupei. Nuo 1993 m. ji dirba Užsienio reikalų ministerijoje. Per savo karjerą ji yra ėjusi viceministrės pareigas, dirbo ambasadore Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje, šiuo metu yra Užsienio reikalų ministerijos politikos direktorė.

Buvęs energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius taps Aplinkos ir infrastruktūros grupės vadovu. 2004-2005 m. J.Neverovičius buvo Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Saugumo politikos departamento vyriausiasis specialistas, NATO Užsienio reikalų ministrų susitikimo koordinatorius.

2006 m. J.Neverovičius užėmė Užsienio reikalų ministerijos vicepirmininko pareigas. Nuo 2012 m. gruodžio 13 d. iki 2014 m. rugpjūčio 25 d. – Lietuvos energetikos ministro pareigas.

G.Nausėdos komandoje taip pat dirbs Lietuvos banko Finansinio stabilumo departamento direktoriumi iki šiol dirbęs Simonas Krėpšta. Jis vadovaus ekonominės ir socialinės politikos grupei. Lietuvos banke S.Krėpšta dirbo nuo 2008 metų gruodžio.

Nacionalinio saugumo vadovas bus paskelbtas liepos pabaigoje. G.Nausėda taip pat dar nėra išsirinkęs vadovo švietimo, mokslo ir kultūros grupei, kurią įvardijo kaip vieną svarbiausių.

Pasirinko atstovą spaudai

Išrinktojo prezidento atstovu žiniasklaidai taps komunikacijos specialistas Antanas Bubnelis. Jis pastaruosius dvejus metus buvo įmonės „Bitė Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir ryšių su visuomene vadovas.

Dar anksčiau A.Bubnelis dirbo vandens tiekimo bendrovėje „Vilniaus vandenys“, telekomunikacijų bendrovėje „Teo“, naujienų agentūroje BNS.

G.Nausėda yra patvirtinęs, kad Prezidentūros visai komunikacijai vadovaus Aistis Zabarauskas, dirbęs su juo ir rinkimų kampanijos metu. A.Zabarauskas bus vyriausiasis patarėjas ir Komunikacijos grupės vadovas.

Pristatė ir medikus

Dar anksčiau G.Nausėda pristatė ir tris medikus, kurie rūpinsis jo sveikata. Tai – Vilniaus Santariškių klinikų Greitosios medicinos centro vadovas Andrius Klimašauskas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) rektorius Remigijus Žaliūnas ir sostinės Centro poliklinikos šeimos gydytoja Aušra Apanavičienė.

R.Žaliūno pavardė minima koncerno „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje, joje keli politikai ir dvi partijos kaltinamos ėmusios kyšius iš buvusio koncerno viceprezidento Raimondo Kurlianskio. Šioje byloje LSMU rektorius apklaustas kaip liudytojas, teisme jis davė parodymus apie savo bendravimą su R.Kurlianskiu.

Nors Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovas Žydrūnas Bartkus pateikė informaciją apie R.Žaliūną ir pačiam išrinktajam prezidentui, šis savo sprendimo dėl jo skyrimo vienu iš savo asmeninių gydytojų nepakeitė.

Tiesa, trečiadienį konferencijos metu G.Nausėda užsiminė, kad visgi galbūt jam užteks tik šeimos gydytojo, nes yra „sveikas, kaip jautis“.

Išrinktojo prezidento inauguracija vyks šį penktadienį, liepos 12 dieną.