Entuziastingas marazmas apėmė Marijos žemę - naujas Mesijas nužengė barstyti dieviškąją maną. Lochai, atkiškite rieškučias!

Autorius: Laurynas Ragelskis Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-07-13 12:32:42, skaitė 920, komentavo 18

Entuziastingas marazmas apėmė Marijos žemę - naujas Mesijas nužengė barstyti dieviškąją maną. Lochai, atkiškite rieškučias!

Kanibalizmo apeigos - Nausėda ėda žydo Jošua kūną

Atleiskime man už mano bukumą, bet aš norėčiau bukai ir runkeliškai paklausti - iš kur tiek idiotų Lietuvoje? Juk atrodytų buvo laikas, paprotingėti. Protingi žmonės mokosi iš svetimų klaidų, durniai mokosi iš savų klaidų, bet idiotai ne tik patys nesimoko, bet ir prievarta jų neišmokysi.

Protingų žmonių, dar prieš trisdešimt metų mačiusių, kad valdžią Lietuvoje į savo rankas su lochų palaiminimu ima išgamos - organizuoti vagys ir banditai, buvo vienetai. Bet ir tie durniai, kurie susikibę už rankų stovėjo Ilgiausiame Lochų Kelyje, kurie skandavo "lands-ber-gis-lie-tu-va" ir tikėjo, kad būtent rusas-okupantas neleidžia mums gyventi kaip Šveicarijoje (kurioje nė vienas iš lochų nėra buvęs), turėjo daugybę progų praregėti, pasimokyti ir iš durnių kategorijos pereiti į protingų.

Pirmiausia savo snukį parodė sąjūdistiniai banderlogai su litvaku agentu Kozliku priešakyje, kai visos pastangos buvo dėtos tam, kad perimti valstybės turtą į savo chebros rankas.

Lochai pasibaisėję visiškai atviru Landsbergio gaujos siautėjimu išsigelbėjimo ieškojo alkoholiko ir babniko, pseudokomuniagos Brazausko glėbyje. Bet gavo dėsningą pirmąjį masinį pinigų nusavinimą per 95-ųjų bankų krizę. Tai buvo ta pamoka, kai durniams ant pirštų parodė, kas yra kapitalizmas, ir kad jie bus nuolatos ir pastoviai dulkinami tos organizuotos vagių ir banditų gaujos, kuri per mekenančių lochų revoliuciją kartu su debilo Kernagio ir žydeliautojo Paulausko dainelėmis atėjo pisti naujųjų savo baudžiauninkų...

Betgi idiotai nebūtų idiotais, jeigu negalvotų, jog tos laimės, kurios jiems nedavė komuniagą Brazauskas, negalėtų duoti amerikonų šlepetė Adamkus. Šlepetė suteikė puikią progą daliai durnių pasimokyti, kad nuo vėliavos, kuriai jie prisiekė spalvos ir žvaigždžių ant jos skaičiaus niekas nepriklauso.

Bet niekur nedingstantys idiotai išgirdo naują pažadą - "Tvarka bus!" ir ... apsidžiaugė! Nes gi negali būti taip, kad Rusijos žydelių-polittechnologų sugalvota masių apdirbimo metodika meluotų ir jeigu jau pasakyta, kad bus tvarka, reiškia tvarka bus. Geležinė lochų logika. Nepramušamas gelžbetoninis idiotizmas, padaręs Paksą Mesijumi numeris 3. Tiesa, neilgam. Kadangis Paksas ir pats buvo lochas kaip reikiant: apskabytųjų užjūrio šeimininkų klausyti nenorėjo, o kaip tapti savarankišku - ne tik nežinojo, bet ir negalėjo žinoti, nes buvo tipiškas siaurakaktis idiotas, mąstantis svetimų žodžiais, patarimais ir užvaražijimais. Todėl kai apskabytasis šeimininkas davė komandą vietiniams suslikams jį versti - vienintelis dalykas, ką savarankiškai sugalvojo Paksas (pagailėjęs pinigų kadaise jį iš šūdo į p-rezidentūrą užkėlusiems Rusijos žydeliams), buvo užsakyti savo etatinei smegenų pudrintojai naują energetiškai įkrauto vandens porciją apsisaugoti nuo piktosios akies. Šikau ir tapšnojau ant tokio idioto. Ir ant jo dukros šiandien žibančios visomis hiperblondinės spalvomis, kas tik paryškina jos tėtuko bukumą.

Kadangi Paksas buvo perelyg greitai sunaudotas prezikas, šeimininkas Marijos žemės lochams davė dar kartą pasinaudoti vieną kartą jau naudotu amerikonišku prezervatyvu.

Ir čia, šitoje vietoje jau PASKUTINIS DURNIUS turėjo suprasti, kas yra šiandieninė Lietuva, kas ir kaip ją valdo ir kokia yra p-Rezidentūros instituto prasmė. Tik PASKUTINIS DURNIUS, galėjo turėti PASKUTINĘ VILTĮ, jog sekanti p-rezidentinė kurva gali KAŽKĄ PAKEISTI. Viskas.

Toliau lieka tik idiotai.

VISI JŪS, kas turite bent menkiausią viltį dėl Nausėdos, esate nepagydomi idiotai, medicinine šio termino prasme. Visi, kas kliedite apie "kitokią politiką", visi, kas duodate patarimus Nausėdai "nepatekti į įtaką", visi, kas jam kažko linkite, visi, kas į jį kreipiatės, visi, kas laikote jį kažkokios valstybės vadovu - ESATE I-DI-O-TAI.

Ir jūsų yra ABSOLIUTI DAUGUMA. JŪS esate šios debilų žemės druska. Ant jūsų statoma ši išgamų valstybė, kuri bus sunaikinta kartu su jumis.

Jūs, po 30 metų trukusios pamokos, vis dar kažko tikitės iš apskabytųjų iubermenšų jums pastatytos iškamšos, socialinio parazito, šūdvabalio apšikusio vietą, kurioje gyvena, melagio, pagal savo profesiją pisančio jums protą, skandinavijos judėjų šabesgojaus, renkančių iš jūsų šekelį, galiausiai elementaraus žydkrikščių klapčiuko ir buitinio bobinčiaus, kuriam diriguoja košerinio šnobelio jidiš-frau?

JŪS ESATE DAUNAI, DĖL KURIŲ NET NEPASIVARGINO SUKURTI KAŽKĄ ORIGINALAUS, o tiesiog pakartojo supaprastintą Makrono scenarijų.

Ir jūs, savo neveikiančiomis smegenimis dar kažką KALBATE, ANALIZUOJATE, DISKUTUOJATE?.. Litvakas Kozlikas teisingai apie jus pasakė - MOLIŪGAI. O jūs, dar dėl to piktinotės. Ne, jūs ne šiaip moliūgai - jūs moliūgai, kuriuos naudoja vietoj bio-unitazo - kas pirmas prišika į jus, tokios jūsų ir mintys, apie tą jūs ir galvojate, kad galvojate.

EIKITE VISI TEN, KUR RODO LENINO SKULPTŪRA.

Nachui yra ten

Hau!