Atskleistos detalės, kaip D. Grybauskaitė spjovė į diktatoriaus valdomos Baltarusijos opozicionierių veidus

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/atskle... 2019-07-14 11:39:26, skaitė 348, komentavo 5

Atskleistos detalės, kaip D. Grybauskaitė spjovė į diktatoriaus valdomos Baltarusijos opozicionierių veidus

Opozicijos politikas Nikolajus Statkevičius

Nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt paviešino, kad ką tik prezidento kadenciją baigusi Dalia Grybauskaitė yra spjovus į veidą visiems Baltarusijos opozicionieriams.

„Baltarusijoje rinkimų nėra. Nėra ir kitų būdų paveikti valdžią, tik masiniai protestai. Rytinėje šalies dalyje pastebima sustiprėjusi neapykanta vadovybei, bręsta maištas, interviu ru.DELFI.lt pareiškė opozicijos politikas Nikolajus Statkevičius“, - skelbiama publikacijoje „Baltarusijos opozicionierius apie Putino planą: mes neturime daug laiko (prisiminė Grybauskaitės „spjūvį į veidą“)“.

Delfi.lt publikacija padabinta šiurpia Rusijos ir Baltarusijos vadeivų fotografija.

Nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt paviešino, kad ką tik prezidento kadenciją baigusi Dalia Grybauskaitė yra spjovus į veidą visiems Baltarusijos opozicionieriams.

„Baltarusijoje rinkimų nėra. Nėra ir kitų būdų paveikti valdžią, tik masiniai protestai. Rytinėje šalies dalyje pastebima sustiprėjusi neapykanta vadovybei, bręsta maištas, interviu ru.DELFI.lt pareiškė opozicijos politikas Nikolajus Statkevičius“, - skelbiama publikacijoje „Baltarusijos opozicionierius apie Putino planą: mes neturime daug laiko (prisiminė Grybauskaitės „spjūvį į veidą“)“.

Opozicionierius atskleidė D. Grybauskaitės spjūvio detales.

„Tiesiog priminsiu: 2009 m. vasarą įvyko Europos jėgų kongresas, 700 delegatų iškėlė mane kandidatu į prezidentus kituose rinkimuose. O po to, rugsėjo 16 d. buvo minimas buvusio Baltarusijos Aukščiausiosios tarybos Centrinės rinkimų komisijos vadovo Viktoro Gončaro ir jo šalininko Krasovskio pagrobimo dešimtmetis. Juos tą dieną pagrobė ir po to nužudė. Ir tą dieną mes išėjome su šių asmenų portretais į Spalio aikštę. O tuo pačiu metu A. Lukašenka eina raudonu taku ir geria šampaną su Lietuvos prezidente. Tai buvo spjūvis į veidą mums visiems“, - apie D. Grybauskaitės spjūvį detaliai papasakojo N. Statkevičius.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad dėl Ukrainos rusai yra sutrikę, tačiau Baltarusiją, kurią valdo paskutinysis Europos diktatorius, ketina aneksuoti.

Lietuva skiria vis didesnį dėmesį Baltarusijos demokratėjimo procesams, tikimasi, kad ateis diena ir mūsų kaimynė taip pat galės įkvėpti laisvės oro, tokio, kokiu dabar kvėpuoja Ukraina.