Chabadistai judėjai per oligarcho Kolomoiskio marionetę Zelenskį vienašališkai ima valdžią Ukrainoje į savo kibias letenas. SLAVA CHABADUI!

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2019... 2019-07-22 13:45:15, skaitė 300, komentavo 1

Chabadistai judėjai per oligarcho Kolomoiskio marionetę Zelenskį vienašališkai ima valdžią Ukrainoje į savo kibias letenas. SLAVA CHABADUI!

Ukrainos p-rezidento partija, pavadinta komedijinio serialo garbei "Liaudies tarnas" pirmalaikiuose rinkimuose laimi daugumą Ukrainos parlamento vietų

Suskaičiavus 48,19 proc. biuletenių, chabadisto judėjo Igorio Kolomoiskio marionetės, komiko Vladimiro Zelenskio, paskirto vaidinti Ukrainos p-rezidentą, partija „Tautos tarnas“ gauna 247 vietas parlamente, praneša leidinys „Ukrainskaja Pravda“.

Antrą vietą užima Jurijaus Boiko partija „Opozicijos platforma — už gyvybę“ 43 vietas.

Petro Porošenko partija „Europietiškas solidarumas“ lieka trečioje vietoje – 27 vietas. Julijos Tymošenko „Batkivščyna“ — ketvirtoji 25 vietas. Roko žvaigždės Sviatoslavo Vakarčuko partija „Balsas“ — penktoje vietoje 20 vietų.

Ukrainoje sekmadienį įvyko ankstyvieji parlamento rinkimai. Pusė deputatų (225 žmonės) buvo renkami pagal partijų sąrašus, likusieji — pagal daugumos atstovavimą. Į parlamentą pateks tik 5 proc. barjerą įveikusios partijos.

Primenu, po Maidauninio perversmo bendru sutarimu paskirtas p-rezidentauti oligarchas Piotras Valcmanas (pagal žmoną - Porošenko), buvo judėjas-perkrikštas ir konkurencinėje kovoje bandė iš Ukrainos reikalų išmesti chabadistą Igorį Kolomoiskį. Tačiau bendromis JAV ir Ukrainos Chabad-Liubavič sektos fanatikų pastangomis į jo vietą buvo pastatytas komikas Vladimiras Zelenskis, tiesiogiai vykdantis savo sponsoriaus I. Kolomoiskio sprendimus.

Vienas iš jų buvo paskelbti išankstinius Ukrainos parlamento - Rados rinkimus ir ant lochų entuziasmo bangos sužaisti "gelbėtojų" korta - pasiūlant lochams balsuoti už "naują ir nesusitepusią" politinę partiją "Tautos tarnas". Lochai, kaip ir dera paskutiniems idiotams už ją masiškai ir nubalsavo. Jų nesustabdė netgi tai, kad naujieji gelbėtojai buvo tiesioginė politinės klounados TV formatu "Tautos tarnas" franšizė.

Ukrainos pavyzdys mūsų politikams rodo, kad lochų yra neišsemiamas, svarbu, kad būtų pinigų ir smegenų, kaip tuos pinigus panaudoti lochų durninimui.

Karbauski, nežiopsok, imk pavyzdį - apsipjaustyk, užsiaugink peisus ir parsiduok Chabad-Liubavičiams, juolab, kad tai yra oficiali Lietuvos pseudovalstybės pripažinta religinė bendruomenė, ir bus tau visokeriopa laimė tiek profesioniame, tiek šeimyniniame gyvenime!

BV ir LD inf.