Ar suprato Nausėda kokias raudonas linijas užbrėžė Europos Sąjunga?

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-07-27 08:46:55, skaitė 509, komentavo 7

Ar suprato Nausėda kokias raudonas linijas užbrėžė Europos Sąjunga?

Ar suprato Nausėda kokias raudonas linijas užbrėžė Europos Sąjunga?

Pirmoji raudona linija tai, kad Rusija sugrąžinta į Europos Tarybos parlamentarų forumą. Dauguma Europos Tarybos parlamentarų už dialogą su Rusijos Federacija.

Antroji raudona linija - Grybauskaitei nepasiūlytas joks postas Europos struktūrose. Dauguma europarlamentarų yra prieš rusofobiją "rusaipuooola" ir rusofobus. Tokie kaip Kaščiūnas, Pavilionis, Anušauskas, Laurinavičius, Grybauskaitė niekada niekada nebus Eurokomisarais. Niekada. Su rusofobais baigta. Tai Lietuvos rusfobai jau žino. Jie labai nustebę. Bet pasisakymų ir savo pareiškimų nebeištrinsi. Ir karjeros ES struktūrose nebebus. Net grindų plauti...

Trečioji raudona linija yra energetiniai dujų projektai su Rusija ir vienas iš jų yra Nord Stream-2. Svarbiausia ir storiausia linija. Stebėkit Nord Stream-2 priešininkų karjeras Europos struktūrose. Stebėkit politikų pasisakymus apie šį projektą. Stebėkit portalų redakcinę politiką apie šį projektą. Neigiami straipsniai nebepasirodys.

Ar pamatė Nausėda ir jo komanda šias tris linijas? Ne. Palikdamas poste JAV interesų liokajų Europos Sąjungoje Linkevičių URM (Ukrainos Reikalų Ministerija) Nausėda viešai parodo, jog Lietuvos ekonominė ir užsienio politika prieštaraus bendriems Europos interesams ir pataikaus JAV energetiniams interesams. Nausėda ir Skvernelis palikdami Linkevičių stumia Lietuvą į Europos politikos užribį. Juk tiek tas Linkevičius prisidirbęs. Primenu kas pamiršot:

1 - Kišimasis į Ukrainos vidaus reikalus.

2014 metais Linkevičius būdamas Lietuvos vyriausybės ministras kursto maidane riaušininkus versti teisėtą Ukrainos valdžią. Ukraina netenka teritorijų. Prasideda pilietinis karas. (Linkevičius padirbėjo Rusijai?)

2 - Sukčiavimas.

Fantastinį kiną Briuselyje pristatyti kaip "dokumentinį" filmas apie 2020 metus negali būti dokumentinis...

Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje pirmadienį vyko Lietuvos režisierių Martyno Starkaus ir Jono Banio dokumentinio filmo „Karas 2020-ieji. Rusijos informacinė agresija“ premjera, praneša Užsienio reikalų ministerija. Renginyje dalyvavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

3 - Lietuvos Prezidento apgaudinėjimas.

2017 m. vasario 14 d. 10:24 Delfis rašo: "Apšaudymo pasekmes savo akimis išvydo ir Lietuvos diplomatijos vadovo delegacija, kuriai buvo parodytos sviedinių bei raketų padaryti sugriovimai – išmuštos duobes, apgriauti civilių gyvenamieji namai."

Linkevičiaus vizitas apiforminamas fotografija prie "šviežios skylės". Tik ta skylė - 2015 metų. Skryniukus pridedu.

Nausėda, tu su kuom? Su JAV? Ar su ES?