Lietuvos nepriklausoma žiniasklaida to neskelbia: Stanislovas Tomas laimėjo dar vieną bylą Jungtinėse Tautose

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/lietuv... 2019-08-01 09:10:50, skaitė 757, komentavo 9

Lietuvos nepriklausoma žiniasklaida to neskelbia: Stanislovas Tomas laimėjo dar vieną bylą Jungtinėse Tautose

Advokatas, profesorius Stanislovas Tomas liepos 31 d.laimėjo dar vieną bylą Jungtinėse Tautose prieš Lietuvą.

Šį kartą jis gynė žmogų, kurį viena Lietuvos valstybinė institucija neteisėtai atleido iš darbo.

Visas bylinėjimasis žmogui tęsėsi net 13 metų (iš jų net devynis metus Lietuvos ir Europos Žmogaus Teisių Teisme) ir pastangos nebuvo bevaisės – pilietis privalo būti grąžintas į darbą ir išmokėta nustatyta suma pinigų.

Apie šią bylą liepos 31 d. „Aktualiame skambutyje“ ir papasakojo pats teisininkas S. Tomas. Pokalbio metu buvo prisimintas ir garsusis Egidijus Kūris, kuris yra Lietuvos atstovas EŽTT – žmogus, kuris atsakingas už tai, kad kuo daugiau mūsų valstybės piliečių šiame teisme patirtų pralaimėjimą.

Ta pačia proga laidos vedėjas Audrius Nakas priminė ir susijusią aktualią problemą – Teisingumo ministerijos „nežinojimą“, kiek iš visų bylų tarptautiniuose teismuose pralaimėjo Lietuva ir kiek visa tai kainavo bei dar kainuos mūsų šalies mokesčių mokėtojams.

Pokalbio metu buvo paliesta ir valstybės vardu pradangintos Deimantės Kedytės tema, prisimintas Lietuvos nenoras vykdyti Jungtinių Tautų sprendimo ir aptarta galimybė, kaip paspartinti teisininko ir atstovų pasimatymą su mergaite.

Sveikinu apsišaukėlį, advokatu prisitatančiu Stanislovą Tomą, jo klientą ir visus Lietuvos mokesčių mokėtojus, kurie privalės eilinį kartą solidariai susimokėti už valstybės tarnautojų klaidas“, - visuomeniniusoe tinkluose parašė A. Nakas.

Visas laidas tiesiogiai visada galite žiūrėti „PressJazz TV“.