LTSR liaudies deputatų tarybos pirmininkas net prezidento G. Nausėdos tituluojamas “prezidentu”

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-08-07 10:32:51, skaitė 475, komentavo 13

LTSR liaudies deputatų tarybos pirmininkas net prezidento G. Nausėdos tituluojamas “prezidentu”

Nederėtų visuotiniuose, demokratiniuose visų piliečių įvykdytuose rinkimuose išrinktam Gitanui Nausėdai pasimauti ant propagandos kabliuko ir vadinti LTSR liaudies deputatų tarybos pirmininką, konservatorijos dėstytoją ir TSRS liaudies deputatą “prezidentu”, nes neaišku iš viso, ką tai reiškia, nes 1990 metais LTSR nebuvo prezidentinė respublika. Nuo TSRS ji atsiskyrė tik 1991 02 09 visuotiniu referendumu, kur virš 80 procentų piliečių, nepaisant tautybės, bei priklausymo/ nepriklausymo tremtiniams, partizanams, ir panašiems “šventiesiems”, nubalsavo už išstojimą iš TSRS.

Visos tos manipuliacijos, buvo/nebuvo Vytautas Ladsbergis Lietuvos Tarybų socialistinės respublikos prezidentu, tegul lieka spekuliacijomis, nes prezidento institucijos nebuvo iki 1993 metų, o pirmasis Lietuvos Seimas, atkuriamasis, posėdžiauti pradėjo nuo 1992 metų, o ne nuo 1990 metų, kaip melagingai teigiama.

1990 03 10 į pirmą posėdį susirinko LTSR liaudies deputatų taryba, o ne Lietuvos Atkuriamasis Seimas. Kaip tu bevadinsi arklį, jis bus arklys, ir viskas.

Vytautas Landsbergis prezidentu būti išrinktas ir negalėjo, nes kaip pats teigė knygoje “Lūžis prie Baltijos”, turėjęs “baltą bilietą”. Žmonės tai matė iš TV ekrano ir jo neišrinko 1997 metų Prezidento rinkimuose.

Kas buvo kiti Prezidentai, puikiai žinome, ir prašome “nepudrinti smegenų”.

Jeigu labai svarbiu asmeniu laikomas paskutiniosios LTSR liaudies deputatų tarybos galva, tai verta priminti, jog tų tarybų buvo ir daugiau, reikėtų išrašyti visus jų pirmininkus ir panašiai pagerbti, ir vadinti prezidentais, nes dabar gaunasi kažkoks pamišėlių šou – save apsiskelbęs vos ne karaliumi, iš mokesčių mokėtojų pinigų tarsi koks mafijozas nuolat saugomas, ir niekas nedrįsta pasakyti – dieduk, eik tu kiaulių šerti, tau demensija.