V. Landsbergis atskleidė, kad Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė padarė dovaną Kremliui

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/vlands... 2019-08-08 09:11:26, skaitė 231, komentavo 5

V. Landsbergis atskleidė, kad Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė padarė dovaną Kremliui

Žmonių partijos patriarchas V. Landsbergis. Nuotr. facebook.com

Po Lietuvos žydų bendruomenės (LŽB) pareiškimo (apie tai skelbėme ekspertai.eu publikacijoje „Lietuva ir vėl stipriai nuskambės pasaulyje: net ir žydai mūsų valstybėje nesijaučia saugūs“) sureagavo ir profesorius Vytautas Landsbergis.

Nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Landsbergis turi atsakymą Kukliansky: ar ji pati nekursto įtampos, kuri naudinga Kremliui?“ skelbiama, kad LŽB „pirmininkei netiesiogiai apkaltinus V. Landsbergį nesantaikos kurstymu ir pareiškus, kad ją žeidžia profesoriaus pavartotas žodis „žydelka“, pats V. Landsbergis ragina atsikvošėti ir perskaityti jo žodžius“.

„Tad kas iš tikrųjų kursto įtampą Lietuvoje ir kam tai gali būti naudinga?“, - klausia politikas.

Buvęs Lietuvos Aukščiausiojo Sovieto (vėliau pervadinto į Atkuriamąjį Seimą) pirmininkas V. Landsbergis teigia, kad yra „nustebęs mažoku raštingumu“.

„Ar nemano, kad ji pati eskaluoja įtampą? Kaip ir sinagogos uždarymas – taip specialiai keliama įtampa“, - teigė patriarchas, kurio manymu, tokia įtampa gali būti naudinga tik vienai pusei.

Profesorius įsitikinęs, kad „dabar turi nuskambėti per visą pasaulį, kad žydai Lietuvoje taip siaubingai persekiojami, kad jie net uždarė sinagogą“.

„Suprantama, kad tai gali būti naudinga – geresnės dovanėlės Kremliui nė nereikia“, - atskleidė V. Landsbergis, kurio teigimu LŽB pirmininkė Faina Kukliansky „nesusigaudo, ką daro“.

ekspertai.eu_komentaras3-07.png

Kyla klausimas – ar garsiausias Lietuvos profesorius ir jo agresyvi benduomenė be jų kodinio žodžio „Kremlius“, kartojamo kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro, dar ką nors žino ir prisimena, ar jau nelabai?