Lietuvoje su 5-ąja Rusijos kolona ranka rankon dirba ir 6-oji Rusijos kolona

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/lietuv... 2019-08-15 11:59:36, skaitė 300, komentavo 3

Lietuvoje su 5-ąja Rusijos kolona ranka rankon dirba ir 6-oji Rusijos kolona

V. Radžvilas. Nuotr. facebook.com

Nesėkmingai Europos Parlamento nario posto siekęs profesorius, filosofas Vytautas Radžvilas pranešė, kad „vyksta plati prieš Lietuvą nukreipta antivalstybinė propagandinė kampanija“.

Pasak filosofo, ši propagandinė kampanija „savita ir itin pavojinga tuo, kad ją vykdo ne tik lengvai atpažįstama ir demaskuojama 5-jo V. Putino kolona, bet ir pastarąją triukšmingai krtikuojanti, antirusiškas nuostatas kiekviename žingsnyje demonstruojanti, o iš tikrųjų su 5-ąja kolona ranka rankon dirbanti partnerė – tos pačios Rusijos 6-oji kolona“.

„Kaip niekada aktyviai įsitraukusi į puikiai ne Lietuvoje parengtą ir iš svetur kordinuojamą Birželio sukilimo ir partizaninio judėjimo puolimo ir šmeižto akciją, ji pirmą kartą šitaip atvirai išsidavė veikianti kaip tyliųjų Lietuvos valstybingumo žlugdytojų kohorta“, - visuomeniniuose tinkluose paskelbė V. Radžvilas.

Jo teigimu, „visuomenės pasipiktinimas privertė įsijautusius į tautos istorinės atminties šeimininkų vaidmenis šios kolonos atstovus spręsti jiems iki šiol neįprastą uždavinį gintis ir teisinti savo antivalstybinę veiklą“.

„Tačiau nepavyks, nes abiejų kolonų idėjiniai ryšiai ir praktinės veiklos sąsajos pernelyg stiprūs, kad būtų galima juos lengvai nutraukti. Eurazijos erdvėje paskleidusi melagingus teiginius apie Lietuvą Rusijos informacinė agentūra EADaily gali jaustis kuo ramiausiai. Juk jos žinią apie Lietuvoje prasidėjusią barbarišką antisemitinę kampaniją autoritetingai patvirtino nacionalinio transliuotojo portale lrt.lt angliškai paskelbta, taigi pirmiausia ir daugiausia Vakarų šalių piliečiams skirta žinia“, - nurodė V. Radžvilas.

Susiję:

V. Radžvilas: tyčiojimasis iš partizanų iš pradžių paverstas norma knygose, o dabar persikelia į sostinės gatves