Landsbergio marionetė ir "Trojos asilas" Pranskietis skelbia pasitraukiantis iš "valstiečių" partijos

Autorius: SputnikNews.lt Šaltinis: https://sputniknews.lt/politic... 2019-08-22 16:30:00, skaitė 363, komentavo 2

Landsbergio marionetė ir

Parlamento vadovas pabrėžė, kad priėmė šį sprendimą, nes nenori partijos tarybai leisti svarstyti jo likimo

VILNIUS, rugpjūčio 22 — Sputnik. Lietuvos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis šiandien paskelbė apie pasitraukimą iš valdančiosios "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos", praneša RuBaltic.ru su nuoroda į TASS.

"Taip nusprendžiau, nes nenoriu partijos tarybai leisti svarstyti mano likimo", — sakė jis.

Anksčiau LVŽS paskelbė, kad partijos taryba rugsėjo 6 dieną svarstys Pranckiečio, nevykdančio tarybos priimto sprendimo dėl Seime sudarytos koalicinės sutarties vykdymo privalomumo visiems LVŽS nariams, elgesį ir "priims atitinkamus sprendimus".

Liepos pradžioje keturios Lietuvos Seimo partijos pasirašė naują koalicijos sutartį. Naują koaliciją sudaro 76 deputatai.

Valdančiąją daugumą sudarė partijos "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga" (LVŽS), Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDP), "Tvarka ir teisingumas" ir "Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga" (LLRA-KŠS).

Dauguma ministrų portfelių priklauso "valstiečiams". Kalbant apie Seimo pirmininko pareigas, jei Pranckiečiui bus paskelbtas nepasitikėjimo votumas, jo pareigas perims Socialdemokratų darbo partijos atstovas.