LDiena.lt 5-asis gimtadienis! Pirmojo PENKMEČIO PLANAS ĮVYKDYTAS!

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: https://www.youtube.com/watch?... 2019-08-22 16:52:00, skaitė 1789, komentavo 9

LDiena.lt 5-asis gimtadienis! Pirmojo PENKMEČIO PLANAS ĮVYKDYTAS!

LDiena.lt jau PENKERIUS METUS drauge su Lietuva, Žemaitija ir visais geros valios žmonėmis kovoja už Šviesą ir Tiesą žmonių galvose!

LDienai nesukliudė nei LR VSD ir AOTD prie KAM pažymos, nei Šakalienės gaujos ir homoseksualistų ministerio Eimučio Misiūno persekiojimas, nei bestuburės išgamos ŽEIT inspektorės Ramanauskaitės-Tiumenevienės skundai, nei Visatos valdovo Popandopulo skelbiamos anafemos, nei radiacinės žiurkės, šūdo ant dviejų kojų ir labai neproporcingo oligofreno Ramanausko vedamos kurvos, nei persireikšminusio žydelio Savukyno diriguojami feisbukiniai stukačiokai elfai, tupintys po saugumo ir eks-p-rezidentės Tulpės Magnolijos padurkais. 

Todėl, kad LDiena.lt skelbiama informacija yra REIKALINGA ir BŪTINA Lietuvos žmonėms. Todėl, kad LDiena.lt veikia neturėdama jokių  savanaudiškų tikslų ar politinių-propagandinių kėslų. Todėl, kad LDiena.lt VIENINTELĖ vieta, kurioje REALIAI NĖRA CENZŪROS.

Ir būtent todėl LDiena.lt veiks tol, kol BUS REIKALINGA! Tol, kol žmonės ją pildys savo informacija, kol ją skaitys ir rems.

Brangūs Skaitytojai, Klausytojai ir Žiūrėtojai, dėkoju visiems, jau penkerius metus esantiems kartu. AČIŪ JUMS!