Norvegai sukūrė tobulesnę sistema - A.Hitleris (Šekelgruberis) ilsisi (0)

Anonimusas
+ 33 - 1
Autorius: Vincas
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7533-06-18 (2015 m.), skaitė 6454
0

Visuomenės Saugumo Koncepcijos gerai žinoma, kad šeštuoju - atviros agresijos valdymo prioritetu nedaug tepasieksi, o pasiekti tikslai bus abejotini ir tumpalaikiai. Tą labai suprantamai iliustruoja hitlerinės Vokietijos pavyzdys. Kad ir kaip hitlerininkai uoliai darbavosi koncentracijos stovyklose, net pečiai sprogo, vistik tai nesugebėjo užtikrinti savo tikslų igyvendinimo - fašizmo kaip "absoliutaus gėrio" įsiviešpatavimo. T.y. kuomet parazituojanti mažuma beatodairiškai engia didumą, o pastaruoji tuo džiaugiasi.

Nereikia turėti iliuzijų ir dėl per II-ąjį pasaulinį karą okupuotų "vargšų" užengtų norvegų ir prancūzų, kurie po karo susidorojo su savo pačiais silpniausiais piliečiais - moterimis ir vaikais. Moterims kurios pagimdė nuo vokiečių (kurie paskui pralaimėjo) labai nepasisekė, su jomis jų tautiečiai pasielgė labai šlykščiai ir ne ką geriau negu tie patys vokiečiai. Negana to, kad nesugebėjo aprūpinti jų saugumo rengdami vienokį ar kitokį pasipriešinimą, patys prancūzų vyrai nedalyvavo jokiame partizaniniame kare.

Tas ale prancūzų pasipriešinimas, kurį mum perša holivudas yra fikcija, nulis palyginus su baltarusiškuoju. Bet po to kai priešas buvo sutriuškintas - visą savo bailumą užmaskavo įtūžiu, išsiliejusiu kaip kolaborantų "liaudies teismas". Realiai tai buvo susidorojimas su savais, o tuo tarpu tikrieji koloborantai liko nepastebėti (greičiausiai jie ir kurstė besmegenę minią tokiam poelgiui).

Ir štai viso to fone mes turime suformuotą prancūzo, kuris "moka elgtis su moterimi", įvaizdį. Ir Norvegija, kuri, žinoma, yra "nuostabi šalis, labiausiai tinkama šeimai", o aš neturiu tuo teisės abejoti, nes taip sakė pats delfis. Ir va tokie stereotipai yra labai smagus juodasis humoras, bet visiškai nejuokinga kai mūsų užzombinta visuomenė tuo tiki.

Ką demokratiniai norvegai padarė tobuliau už fašistinius vokiečius? Ogi tokią pačia hitlerinę bauginimo sistemą tik be konclagerių, be krosnių, be karingos propagandos. Dabar propaganda yra iuber tolerastiška, o jeigu pradėsi kritikuoti - tavo vaikus gali paimti bet kada, kad ir iš miegų vidury nakties. Todėl žmonės ir bijo – gyvena toje savo lėtinėje baimėje ir bijo daryti staigius judesius, o gal kas įskųs, o gal išsišokėliu susirodysiu, ir visi laukia savo eilės...

.

Labai gera subtilybė ta, kad tokioj baimėje privesti gyventi daugiausiai potencialo turintys ir labiausiai visuomenę įtakoti galintys žmonės - jau turintys vaikų, turintys gyvenimiškos patirties. Senukai neaktualu, nes kaip taisyklė, jau ne tokie aktyvūs ir linkę į marazmus. Jauni taip pat ne - nes dar žali ir nieko neraukia apie realų gyvenimą. Taip kad poveikio priemonė "rūpinimasis vaiko gerovę" veikia tikslingai pagal target grūpą.

Pradžią visam tam beprotnamiui padiktavo pati pokario situacija ir žiaurus atsilaisvinusiųjų elgesys su buvusio okupanto našlaičiais taip vadinamais "KARO VAIKAIS" - Norvegijoje vykdomą vaikų grobimus ir jos valdžios iškreiptą požiūrį į tai gali paaiškinti nesena Norvegijos istorija.

Okupantas su savo tvarka sugebėjo išsilaikyti tik 5 metus, o va tolerastiškoji propaganda veikia aukštesniais prioritetais – kultūriniu bendradarbiavimu. Jau daugiau kaip 60 metų prisidengusi "laisvės ir demokratijos" lozungais prievartauja visuomenę. Pasirodo vokiečių našlaitį galima mušti ir šalia to vapėti apie vaikų gynimą ir gerovę.

Kai kuriems tolerantiškiems piliečiams gali susidaryti įspūdis, kad tai joks fašizmas. Tačiau norgėj ar bet kur kitur Vakarų pasaulyje, ar gali kas nors be neigiamų sau pasekmių pasisakyti prieš "LGTB bendruomenę" ir jų propagandą, ar kitaip kritikuoti valdžią? Gali, bet tik ne per mass mediją, o patvory - kur marginalams ir vieta.

Galų gale pati norgės visuomenė tiek išsigimė, kad gausioms pedofilų „šeimoms“ jau nuolat reikia vaikų. O kaip jums toks faktas kad Norvegijoje oficialiai vedama kūdikių iki metų amžiaus savižudybių statistika? Įdomu kaip norvegų kūdikiai sugeba nusižudyti, dar net nepradėję vaikščioti?

Žodžiu, turime tokį nuostabų pavyzdį, kaip visa šalis staiga tampa vienu dideliu konclageriu kurio populiacija po truputį mažėja, t.y. išlieka pastovi tik dėl pakankamai didelio ir nuolatinio atvykėlių srauto. Planetos perpildymas sprendžiamas labai humaniška priemone. T.y. kol žmonės netapo žmonėmis - jie yra gyvuliai, o su gyvuliu ir elgiamasi atitinkamai: nereikalingi ir nenešantys pelno - utilizuojami ir jų vietoje užveisiami nauji.

Tad iš norvegų pusės, jų atvirai demonstruojamas valstybinis-visuomeninis fašizmas, mums turi būti kaip ir paraginimas tapti Žmonėmis, nes alternatyva "gyventi kaip norvegai" - visai nevilioja.

97% Plius 97% Plus
3% Minus 3% Minus
33   1
Komentarai: 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Trūkstant specialistų, Lietuvos statybose dirba jau apie 2,5 tūkst. ukrainiečių (1)
Juodaodis pamokslininkas apie negroidinę rasę!
Kuom skiriasi NEONACIAI nuo nacionalsocialistų (3)
Apie atmatas bažnyčioje ir apie tilto katastrofos Italijoje pasekmes Lietuvai
Liudininko pasakojimas apie nacionalistų nusikaltimus Lietuvoje (2)
Pasikėsinta į Venesuelos lyderį – Vakarų žiniasklaida tyli
Fidelį Kastro atsimenant. Tiesa apie kapitalizmą
Kaip Tarybiniai organai ieškojo banderų
Lietuvoje greta laidojami nacių talkininkai ir prezidentai
Kaip Tarybiniai organai "miško brolius" gaudė
Kodėl kelyje vairuotojams privalo būti „nulio promilių“ reikalavimas? (1)
Lesbiečių "šeimas" giriantis tyrimas stebina metodologinėmis klaidomis
Profsąjungos palaiko valdžios siekį drausti prekybos centrų darbą sekmadieniais (1)
Gyventojų Lietuvoje vis mažėja, o vargšų — daugėja (1)
JTO nuleido Vilnių ant žemės. Ar gali Grybauskaitė toliau vaidinti demokratę? (1)
Pasiūlymas Žemaičiams ir Lietuviams atsisakyti/atsimesti krikšto (1)
Graikijoje migrantai užblokavo kelią reikalaudami geresnių apartamentų (1)
Akmenės apylinkės teismo teisėja Daiva Domeikienė terorizuoja kaimynus, buvo užgrobusi valstybinę žemę
Šūdmaišių ir „Pupyčių“ Lietuva – tikrasis elitas? (1)
"WhatsApp" programėlė suteiks specialiosioms tarnyboms prieigą prie vartotojų žinučių
Martynas Katelynas. Naujoji Ispanijos vyriausybė atidarė vartus į Europą
Holivudo kompanijos: kine turėtų būti daugiau translyčių
Autovampyrizmas
Pernelyg didelė savikritika

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito