Ši planetos vieta yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto, tai yra keršto projektas

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/si-pla... 2019-08-24 06:35:00, skaitė 428, komentavo 6

Ši planetos vieta yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto, tai yra keršto projektas

Žmonių partijos patriarchas, buvęs Aukščiausiojo Sovieto (vėliau parvadinto į Atkuriamąjį Seimą) pirmininkas, profesorius Vytautas Landsbergis pranešė, kad Baltarusijos atominės elektrinės statybos yra akivaizdus Kremliaus planas, rodantis priešiškumą ne tik Lietuvai, bet ir visai Europos Sąjungai.

„Tai – karas“, - informavo profesorius.

Pasak patriarcho, „šis agresyvus planas ir būsimi veiksmai yra antieuropietiški, ir jie vykdomi pagal Kremliaus politiką“.

„Kremlius deklaravo, kad ES yra jų priešas. Tą priešą reikia sustabdyti, sužlugdyti ir pajungti Kremliaus valiai“, – penktadienį surengtoje tarptautinėje prezidento valdo Adamkaus konferencijoje atskleidė V. Landsbergis.

Jo teigimu, Lietuva yra pirmojoje fronto linijoje.

„Mes esame be galo susirūpinę dėl mūsų pačių likimo. <...> Tai yra galios parodymo politika, ne kažkokių susitarimų, derybų politika – tai yra diktatų politika, nes jie galvoja, kad jie turi galią. Taip, jie tą galią turi – tai yra Astravo bomba. Bomba, kybanti virš rytinės ES dalies, pirmiausia – virš Lietuvos“, – rūpestį išreiškė profesorius.

Jis nurodė, kad dabar Lietuva gyvens nuolatinėje grėsmėje, kurios kaltininkas yra Kremliaus noras atkeršyti.

„Ši planetos vieta yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto, tai yra keršto projektas. Mes turime tai suvokti ir atvirai kalbėti. Šis projektas yra agresija ES ir, pirmiausia, Lietuvos atžvilgiu. Rusija yra branduolinės agresijos iniciatorė – aš siūlau kalbėti tiksliomis formuluotėmis šioje situacijoje“, – teigė V. Landsbergis.

Jis atkreipė dėmesį, kad Rusija veikia beviltiškai ir „eina bedugnės link“ tiek kalbant apie demografinę krizę, tiek apie moralinę krizę, tiek apie aplinkosauginę krizę.

„Bet kokiu atveju jie turi paskutinę priemonę – karą. Karas visada įmanomas. Visada jie turi tai omenyje“, – konstatavo profesorius.

Daugiau apie Baltarusijos atominę elektrinę skaitykte ekspertai.eu skiltyje „Baltarusijos atominė“.