Nepriklausomos Lietuvos žiniasklaidos galia: rankos ėmė drebėti ir seilės tikšti net Vladimirui Putinui – Rusijoje isterija

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/neprik... 2019-08-28 04:03:00, skaitė 355, komentavo 3

Nepriklausomos Lietuvos žiniasklaidos galia: rankos ėmė drebėti ir seilės tikšti net Vladimirui Putinui – Rusijoje isterija

Šaltiniu teigimu, V. Putinas net pertraukose tarp isterijos priepolių vis dar negalėjo patikėti ką parašė nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt apie Kaliningrado sritį. Nuotr. id.rbth.com

Nepriklausomas Žmonių partijos interneto portalas, kiekvieną be išimties dieną išskirtinai daug dėmesio skiriantis Rusijos pasiekimams ir problemoms, pranešė skandalingą žinią apie Rusijoje kilusią isteriją.

„Važiuoti į Kaliningradą neverta. Tokia vieno DELFI skaitytojo nuomonė su įspūdžiais iš kelionės po Rusijai priklausančią sritį, regis, nejuokais įsiutino Rusiją. Ypač jautriai sureagavo ir diplomatas, ir Kremliaus ruporai“, - skelbiama publikacijoje „Rusijoje dėl DELFI publikacijos kilo isterija: taip apie Kaliningradą gali galvoti tik Hitlerio sėbrai“.

Informuojama, kad rekomendacija lietuvos gyventojams nevykti į kaliningrado sritį pirmiausiai užkliuvo aktyviai viešojoje erdvėje besireiškiančiam Rusijos konsului Klaipėdoje Sergejui Čerkalinui.

5555555-05.jpg

Skelbiama, kad „Kremliaus išlaikomi propagandiniai portalai rėžė iš peties: esą Lietuvos žiniasklaida meluoja apie atsilikusį Kaliningradą ir kursto neapykantą slavams“.

„Nepatinka Kaliningradas – esi nacių sėbras“, - cituoja A. Nosovičių nepriklausomas Žmonių partijos portalas savo kaip visada ilgoje analitinėje analizėje.

Skilties „XXX“ šaltinių duomenimis, kai Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas perskaitė delfi.lt publikacija, jam ėmė drebėti rankos ir prireikė medikų pagalbos, kurie jam į sėdynę turėjo suleisti raminančiųjų. Tie patys šaltiniai nurodo, kad nervingi tapo visi Kremliuje dirbantys pareigūnai.