Šyzas liejasi laisvai

Autorius: Anno Šaltinis: https://www.rubaltic.ru/news/2... 2019-08-30 15:47:00, skaitė 752, komentavo 9

Šyzas liejasi laisvai

Landzbergistų frakcijos ir seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai  Gabrielius Landsbergis, Laurynas Kaščiunas ir Arvydas Anušauskas kreipėsi į komiteto vadovą Dainių Gaižauską reikalaudami atliktų parlamentinį tyrimą dėl Rusijos įtakos Lietuvos politikai. Tai praneša Seimo spaudos tarnyba. 

Kreiptasi buvo skandalo ir pjudymo fone, sukelto dėl Lietuvos lenkų rinkimų akcijos - Krikščioniškų šeimų sąjungos narės Irinos Rozovos dalyvavimo  Tbilisio tarpparlamentinės pravoslavų asamblėjos sesijoje. Konservatnikai mano, kad tai kelia grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui.

„Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai ragina išsiaiškinti, kaip„ Rusija ir jos pareigūnai, palaikantys nuolatinius ryšius su Seimo nare Rozova ir galbūt su kitais Lietuvos politikais, ketino paveikti Lietuvos politinę sistemą, jos vidaus politinius procesus, rinkimų kampanijas ir jų finansavimą bei partijų koalicijas. “, - praneša parlamento spaudos tarnyba.

Konservatnikai taip pat prašo Gaižausko įvertinti informaciją apie Rozovą dėl galimos apkaltos bylos jos atžvilgiu pradžios. Pati deputatė mano, kad parlamento  "kolegų" reakcija į jos dalyvavimą Tarpparlamentinėje pravoslavų asamblėjoje yra netikėta. Anot jos, komandiruotei į Tbilisį ji gavo reikiamą valdybos leidimą.