Baltųjų žmonių problema

Autorius: Šturmuotojas Šaltinis: https://nationalvanguard.org/2... 2019-08-31 19:16:00, skaitė 296, komentavo 0

Baltųjų žmonių problema

Autorius Jamesas Hartingas

Mes, NACIONALINIAI SOCIALISTAI, visų pirma esame rasės idealistai. Tai reiškia, kad mes žiūrime į savo Rasę kaip į milžinišką išplėstinę šeimą. Taigi Baltosios Rasės vyrai ir moterys yra mūsų rasės broliai ir seserys. Būdami rasės idealistai, savo rasės gerovei ir ilgalaikiams interesams mes skiriame savo vertybių sistemos centrą. (Iliustracija: Kooky Rachel Dolezal, balta moteris, galvojanti, kad yra juodaodė. Jos suskaidyta asmenybė yra kraštutinis rasinės neurozės, apimančios daugelį ar daugumą baltųjų amerikiečių, pavyzdys. Smurtas dėl prieš baltų  Žmonių smegenų plovimo ir paliktas bet kokio teigiamo jausmo. rasinė tapatybė, kai kurie baltaodžiai, turintys silpną protą ir silpnus rasinius instinktus, pradeda tapatintis su savo rasinėmis priešybėmis.)

Čia yra Adolfo Hitlerio citata, pasakojanti apie tai:

Mes, kaip individai, esame ne kas kita, kaip lapai ant medžio.Šiandien jie yra žali. Vienas lapas yra didesnis, o kitas mažesnis. Tada vienas nukrenta, tada kitas. Bet nesvarbu, kad tik medis išliktų sveikas!

Be rasinės šeimos, kiekvienas iš mūsų taip pat turi tiesioginę šeimą žmonių, kurie yra mūsų giminaičiai ir giminaičiai, arba kurie yra susituokę su mūsų giminaičiais. Kiekvienas iš jų turi savo stipriąsias puses ir savybes, kurios mums gali būti žavios. Bet tai nereiškia, kad esame akli dėl jų silpnybių: visi turime silpnybių.

Taip yra ir su mūsų rasine šeima: nors ir giliai ir nuoširdžiai mylime savo Rasę, mes taip pat suprantame, kad ji turi savo trūkumų.

Kalbant apie baltųjų arijų Amerikos gyventojus, reikia pažymėti, kad mūsų broliai ir seserys rasės kartu kenčia nuo žalojančio psichologinio debilumo: baltaodžiai amerikiečiai yra labai rasistiškai neurotiški. Ir iš tikrųjų ši rasinė neurozė yra tokia sunki, kad ji slopina jų sugebėjimą aiškiai mąstyti rasiniais klausimais ir priimti sprendimus, kuriuos reikia priimti, kad jie galėtų racionaliai veikti daugiatautėje visuomenėje.

Paimkite, pavyzdžiui, viešosios nuomonės apklausas, kurios, atrodo, rodo, kad dauguma baltųjų amerikiečių dabar mano, kad tarprasinės poros yra normalios ir priimtinos.

Realybės patikrinimas: nepaisant to, ką mums sako žiniasklaida ir švietimo įstaiga, daugumai baltųjų žmonių NĖRA patenkinti   rasių maišymu.

Būtina atskirti asmens viešąją nuomonę nuo to paties asmens privataus požiūrio.

Jūsų viešoji nuomonė yra veidas, kurį pateikiate pasauliui.

Jūsų asmeninės nuotaikos yra tai, kaip jūs tikrai jaučiatės savo širdyje.

Daugelis baltųjų žmonių viešai eina į maišymąsi su rasėmis, nes supranta, kad painiojimas tarp rasės yra pagrindinė visuomenės nuomonė. Jie net žodžius paremia. Bet ne todėl jie būtinai tai jaučia savo širdyje, tiesiog norėtų mirti, o ne rizikuoti (suvokti) socialinį ostrakizmą.

Kartais jie atrodo nemandagūs ir sako tokius dalykus, kaip „Aš gerai bendrauju su juodos ir baltos spalvos santykiais, bet tai tik ne man.“ Arba: „Ne taip, kad tarprasinės santuokos yra neteisingos, bet jūs turite galvoti apie vaikus. Biracialių vaikų gyvenimas gali būti tikras; tai nėra sąžininga jų atžvilgiu “.

Ką jie iš tikrųjų reiškia: „Man nepatogu maišyti rasę, bet pasakysiu tik tada, jei galvoju apie kokį nors politiškai teisingą pasiteisinimą ar priedangos istoriją“.

Norėdami turėti sveiką, gerai integruotą asmenybę, visi šie keturi dalykai turėtų būti visiškai suderinti:

  1. Ką galvojate savo galvoje;
  2. Tai, ką jaučiate savo širdyje;
  3. Žodžiai, kuriuos jūs sakote (viešai ar privačiai); ir
  4. Jūsų veiksmai

Kai kuris nors iš šių dalykų nėra sinchronizuotas, žmogus tampa neurotiškas. Kuo daugiau žmogus nesinchronizuotas, tuo jis neurotiškesnis.

Tai ir yra daugumos baltųjų problema šiandien: jie gyvena visuomenėje, kuri verčia juos būti rasiškai neurotiškais. Jie jaučia savo širdyje vienintelį kelią, tačiau jų protas, užterštas melu apie „rasinę lygybę“, sako jiems ką nors kita. Kai jie kalba, tai dažnai būna kompromisas tarp širdies ir proto. Kai ateina laikas veikti, jie arba prieštarauja savo tvirtiems rasiniams instinktams ir nesijaučia teisingi dėl savo veiksmų, arba jie laikosi savo instinktų ir tada jaučiasi kalti. Jie yra pakliuvę į situaciją, kurioje laimėti negalima.

Apsvarstykite biuro vadybininką, kuris niekada nenuspręs samdyti juodojo - ir vis dėlto kiekvieną sekmadienį jis praleidžia paskendęs prie sofos, gerdamas alų ir valgydamas greito maisto, mėgaudamasis tuo ar kitu negro atletu.

Arba baltoji liberali moteris, kuri girdi šventojo palaimintojo kankinio šv. Traimoną į aukštą dangų, bet kuri vėlai vakare nevažiuos viena su panašiu Trayvon liftu, jei yra koks nors būdas, kurį ji gali galbūt venkite to.

O kas tarp mūsų nėra matęs baltojo žmogaus atsiprašymo -atsiprašau! - po juoko iš „niekingo pokšto“, kuris jiems pasirodė juokingas?

Tokį elgesį lengva paneigti tiesiog kaip rasinę veidmainystę, tačiau tam yra daugiau. Visuomenė, kurioje mes gyvename, baltuosius žmones padarė rasiškai neurotiškais; užuot turėjusios sveikas, gerai integruotas asmenybes, jos turi asmenybes, kurios yra susiskaldžiusios ir kariauja su savimi.

Kalbant tautiškai, baltųjų žmonių problema yra ta, kad jie tapo išprotėję dėl rasinių reikalų.

Kaip rasiniai idealistai, šios problemos sprendimas mums savaime suprantamas: nacionalsocializmas.

Buvimas nacionalsocialistu, kai kalbama apie lenktynes, reiškia, kad tai, ką galvojate, ką sakote, ką jaučiate ir ką darote, viskas suderinta.

Tiems iš jūsų, kurie pavargote nuo rasizmo neurotiškumo, turėtumėte rimtai atsižvelgti į sveiką rasės požiūrį į Adolfą Hitlerį.

Nacionalsocializmas yra jūsų kelias atgal į rasinę nuovoką ir gerai integruotą asmenybę. Šiandien priimkite nacionalsocializmą ir leiskite savo gijimo procesui prasidėti.

* * *

Šaltinis: Nauja tvarka