G. Landsbergis atviru tekstu reikalauja netrukdyti jo gaujai vogti

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/glands... 2019-09-03 08:47:00, skaitė 1344, komentavo 4

G. Landsbergis atviru tekstu reikalauja netrukdyti jo gaujai vogti

Žmonių partijos lyderis Gabrielius Landsbergis kalbėdamas valstybinio transliuotojo rugsėjo 2 d. laidoje „Dienos tema“ pranešė, kad jis „tikrai yra
už politinės sistemos stabilizaciją“.

„Nauji politiniai judėjimai, dariniai, perdarantys politinę sistemą, man labiau primena tokias revoliucines nuotaikas, kurios neaišku, ką pastato naujo. Sugriauti visi gali. Klausimas, ar kas nors gali iš tikrųjų pastatyti ir išsaugoti, kas buvo neblogo pastatyta. Ir aš Lietuvoje tikrai labai nenorėčiau revoliucijos, aš manau, kad mes visi pavargome nuo tokių revoliucinių, kiekvieną kartą po rinkimų prasidedančių nuotaikų, kur viskas nauja turi būti sukuriama.

Aš manau, kad mes iš savo ir 30 m. istorijos turime pasimokyti labai neblogų dalykų, kuriuos galėtume tiesiog tęsti, patvirtindami savo įsipareigojimus rinkėjams, Lietuvos žmonėms“, - teigė G. Landsbergis.

Ekspertai.eu primena, kad apie valdžią, siekdami išgelbėti Lietuvą, Žmonių partija labai intensyviai pradėjo svajoti dar prieš 2016 m. Seimo rinkimus.

Žmonių partija skelbė, kad jei 2016 m. Seimo rinkimus jiems būtų pavykę laimėti, tuomet būtų didėję atlyginimai ir pensijos, išvykusieji būtų sugrįžę, eksportas būtų augęs, būtų suklestėję regionai, Lietuva būtų ėjus sėkmingų valstybių keliu, būtų nebenykę kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis būtų gavęs gerą išsilavinimą, būtų sukurta galimybė dirbti ir užsidirbti visoje Lietuvoje, būtų užtikrintas ekonomikos augimas, būtų sukurta europietiška gerovė ir t.t.

Šia svajone apie valdžios perėmimą minėta partija su jos patriarchu priešakyje gyvena iki šios dienos. Vienas pagrindinių kozirių, dėl ko lietuvos piliečiai turėtų į valdžią vėl atvesti Žmonių partiją, tai šios organizacijos bekompromisė kova, siekiant, kad niekada nepradėtų veikti Baltarusijos atominė elektrinė.