Dėl ginkluotų gastarbeiterių antplūdžio Baltarusija uždarė sieną su Ukraina

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/paskut... 2019-09-04 06:12:00, skaitė 539, komentavo 2

Dėl ginkluotų gastarbeiterių antplūdžio Baltarusija uždarė sieną su Ukraina

Diktatorius A. Lukašenka. Nuotr. belta.by

Nobelio taikos antipremijos laureatas, paskutinysis Europos diktatorius, Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad šalies sienos apsaugos tarnybos pareigūnai buvo priversti uždaryti sieną su Ukraina dėl „iš jos plūstančio ginklų srauto“.

LUKASENKA%20DIKTATORIUS.jpg

„Buvome priversti aklinai uždaryti sieną su savo broliais, artimais žmonėmis – dar labiau, nei su Šiaurės Atlanto bloku, kuris visada, nuo senų mums laikų atrodė neva pagrindinis priešas. Pasipylė ginklai. O ten, kur ginklai paprastų žmonių rankose, ypač... apimtų nacionalistinių nuotaikų – lauk terorizmo“, – aiškino A. Lukašenka, antradienį Minske kalbėdamas tarptautinėje aukščiausio lygio antiteroristinėje konferencijoje.

Šį A. Lukašenkos žingsnį iš karto ėmė komentuoti propagandiniai Kremliaus ruporai:

Ekspertai.eu primena, kad Lietuva remia Ukrainą ne tik finansais ir karinėmis priemonėmis, bet taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją, sparčiau artėti prie vakarietiškos kultūros ir integruotis į Europos Sąjungą bei NATO.

Oficialus Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija Jonas Ohmanas yra informavęs, kad ukrainiečiai šiame kare stengiasi žudyti pirmiausia būtent rusų tautybės žmonės.