Labai geras Putino draugas mūsų šalį atakuos lapkričio 22 dieną

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/labai-... 2019-09-10 07:09:00, skaitė 212, komentavo 2

Labai geras Putino draugas mūsų šalį atakuos lapkričio 22 dieną

Labai geras Putino draugas Timati kairėje, intelektualaus humoro kūrėjas A. Tapinas dešinėje. Atsargiai, nesumaišyk!

Nepriklausomas Žmonių partijos portalas pranešė, kad „dėl didžiulio papildomų koncertų skaičiaus Timati atstovai yra priversti nežymiai pakeisti atlikėjo pasirodymo Lietuvoje datą“.

„Oficialiai patvirtinta, kad Timati koncertas „Pramogų arena“ Vilniuje įvyks lapkričio 22 dieną. Koncertas yra perkeltas paties atlikėjo atstovų iniciatyva, kurie nuoširdžiai atsiprašo gerbėjų ir tikisi, jog nežymus datos pakeitimas didelių nepatogumų nesukels“, - skelbiama publikacijoje „Dėl papildomų koncertų keičiasi Timati pasirodymo data Vilniuje“.

Skelbiama, kad „šiandien Timati ne tik yra viena populiariausių Rusijos muzikos žvaigždžių, tačiau ir Vakaruose žinomu atlikėju“.

„Reperis įrašė dideliais hitais tapusius kūrinius us visame pasaulyje žinomais muzikos vardais Snoop Dogg, Busta Rhymes, Xzibit, Mario Winansu, Fat Joe, Craigu Davidu ir Timbalandu. Bene garsiausiu Timati hitu tapo 2011 m. išleistas singlas „Welcome To St. Tropez“, karaliavęs daugelio Europos šalių topuose“, - į koncertą Lietuvos gyventojus vilioja nepriklausomas portalas, informuodamas, kad tai bus vienintelis atlikėjo pasirodymas mūsų šalyje.

Ekspertai.eu primena, kad kai pernai Lietuvoje koncertavo šis Rusijos atlikėjas, intelektualaus Žmonių partijos humoro kūrėjas, dosniai mokesčių mokėtojų pinigais finansuojamos internetinės „Laisvės“ televizijos įkūrėjas, žurnalistas Andrius Tapinas, būdamas ir profesionalus muzikos kritikas yra perspėjęs mūsų šalies visuomenę, kad Timati yra labai labai geras Putino draugas, todėl lankytis tokiuose koncertuose yra pakankamai pavojinga.

A. Tapino pernai išsakytus perspėjimus, kurie labai aktualūs ir šiemet, Rusijai vis labiau agresyvėjant, skaitykite ekspertai.eu publikacijoje „Timati koncerto anonsas: ir skambės virš Vilniaus „viskas bus pagal planą, kai Putinas yra tavo flagmanas“.

Dėl kokių priežasčių nepriklausoma šalies žiniasklaida vietoj to, kad perspėtų šalies žmones dėl artėjančios grėsmės to nedaro, o atvirkščiai, reklamuoja labai gero Putino draugo koncertą, nėra žinoma. Taip pat nėra žinoma, kodėl šiuo klausimu šiemet vis dar tyli ir intelektualaus Žmonių partijos humoro kūrėjas.