Politinis marginalas Vytautas Radžvilas dešifruoja Kremlių

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/vytaut... 2019-09-12 11:49:00, skaitė 248, komentavo 2

Politinis marginalas Vytautas Radžvilas dešifruoja Kremlių

radzv-noreika-01.jpg

Nesėkmingai Europos Parlamento nario pareigų siekęs profesorius, filosofas Vytautas Radžvilas visuomeniniuose tinkluose pranešė, kad „praeitis yra jėga, kuri mus stumia į ateitį“.

„O, juk bus ta diena...
kai pro vėliavų
plazdantį mišką
baltas Vytis pakils
ir aukštai danguje suspindės...

Manau, kad šitame danguje užteks vietos spindėti, ne tik Vyčiui. Jame užteks vietos visų Lietuvos tautinių bendrijų ženklams, taip pat ir Dovydo žvaigždei.

Bet mes turime padaryti vieną dalyką – mums susitaikyti neturi trukdyti tie, kurie 50 metų naikino Lietuvą.

Turime iškelti klausimą – kodėl istorinės atminties klausimus sprendžia ir didžiausi ekspertai yra žmonės su sovietine praeitimi.

Jeigu jau mes norime sudarinėti komisijas, tai pirmas reikalavimas turėtų būti toks – patikrinti, ar šitie žmonės ir jų artimieji neturėjo sąsajų su okupaciniu režimu ir jam netarnavo.

Mes turime suprasti, kad praeitis niekada nesibaigia. Praeitis yra jėga, kuri mus stumia į ateitį. Ir aš manau, kad praeitis mus tikrai nuves į ateitį. Mes rasime sutarimą, supratimą su visais mūsų piliečiais. Sugebėsime, galų gale, visam laikui ištiesti susitaikymo ranką ir mūsų žydų bendruomenei tada, kai vadovausimės tiesa, bet šitos tiesos paieškas įkvėps sąžinė, meilė, ištikimybė Lietuvai“, - parašė V. Radžvilas.

Taip pat skelbiamas vaizdo įrašas su filosofo kalba, kurioje išaiškinama, kad Jonas Noreika-Generolas Vėtra nacių okupacijos laikais dirbo Šiaulių apskrites viršininku, siekdamas išgelbėti kuo daugiau Lietuvos piliečių nuo nacių sunaikinimo:

Šaltinis: facebook.com

Susiję:

Lietuvoje su 5-ąja Rusijos kolona ranka rankon dirba ir 6-oji Rusijos kolona