Konstitucijos 31 str. draudžiantis versti prisipažinti ir Strazdauskaitės byla

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-09-14 11:07:00, skaitė 211, komentavo 4

Konstitucijos 31 str. draudžiantis versti prisipažinti ir Strazdauskaitės byla

 Konstitucijos 31 str. draudžiantis versti prisipažinti ir Strazdauskaitės byla. Aš nieko neraginu nekurstau neskatinu nusikalti. Tai tik konstitucijos išaiškinimas tiems kas dar to nežinojo. Už nedavimą parodymų prieš save jūs neturėsite jokių teisinių pasekmių. (nebent vairuotojas nepučiantis į alkotesterį...)

Faktai:

- Lietuvoje daugiausia kalinių. Policijos pareigūnai (kai kurie) daro bezpredelus. Lietuvoje streikuoja advokatai.

Lietuvos Konstitucijoje yra straipsnis policijai prokūrorams ir teisėjams draudžiantis versti prisipažinti. Pilietis turi teisę neliudyti prieš save - tai yra - NEPRISIPAŽINTI! Kaip tai paprasčiau pademonstruoti... Mano galva. Jei policininkas (prokūroras, teisėjas) jūsų reikalaujamu tonu reikalauja pasakyti kur buvote tokią ir tokią valandą.

Policininkas (prokūroras, teisėjas) jūsų gali tik PAPRAŠYTI pasakyti kur jūs buvote tokią  ir tokią valandą. O jūs GALITE prisipažinti, jei to norite. Bet versti prisipažinti policininkas (prokūroras, teisėjas) neturi teisės. Šita vieta galioja ir reikalavimui pūsti į alkotesterį...

Jei prieš apklausą jūsų policininkas (prokūroras, teisėjas) neinformavo pasirašytinai apie tai jog turite konstitucinę teisę liudyti prieš save tik visiškai laisvanoriškai bei tik niekieno neverčiamas prisipažinti - jūs turite teisę atsisakyti savo parodymų paaiškėjus naujoms aplinkybėms. Ta aplinkybė yra Konstitucijos 31 straipsnis. Jūs atsisakote savo parodymų ir nauja teismo sudėtis peržiūri jūsų bylą vertindami tik policijos surinktus įrodymus ir liudininkų parodymus prieš jus. Turite šansą. Skaitot bratva? Visi kurie ęsate pasodinti tik dėl savo duotų parodymų prieš save - turite šansų.

Kaip aš ginčiau pusbrolius Strazdauskaitės byloje:

- Policija dėl nužudymo neturi nė vieno įrodymo.
- Pusbrolius supažindinčiau su Konstitucijos  31 straipsniu ir rekomenduočiau neduoti ateityje jokių parodymų ir komentarų apie savo veikas.

Anksčiau duotus  pusbrolių parodymus prieš save ir savo artimuosius pareikalaučiau teismo anuliuoti nes įtariamieji ir juos tardantys nebuvo pasirašytinai supažindinti su Konstitucijos 31 str. Byla peržiūrėtų nauja teismo sudėtis vertindama tik policijos surinktus įrodymus ir liudininkų parodymus...

Ar jums aiški bylos baigtis? Man aiški.

p.s.- nesuprantu kodėl Strazdauskaitės byloje pusbroliai dar nenuteisti ir nepasodinti už įrodytus ir įrodomus nusikaltimuskaip antai:

- žmogaus pagrobimas - yra gi BK str.
- plėšimas - gi pagrobė automobilį
- atvira vagystė...

Kodėl pusbroliai nesėdi už šiuos nusikaltimus kol bandoma nuteisti už žmogžudystę? Ko trūksta?