LVŽS strategija: kautis tarpusavyje iki kitų Seimo rinkimų, valstybės valdymą paliekant ”savieigai”

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-09-15 09:08:00, skaitė 116, komentavo 3

LVŽS strategija: kautis tarpusavyje iki kitų Seimo rinkimų, valstybės valdymą paliekant ”savieigai”

Nuotr. Išsiūbuoti politinę situaciją bus bandoma su dirbtiniu Rozovos skandalu, siekiant apkaltinti ir V. Pranckietį, kad jis “kažką žinojo”

Net koktu darosi, kai stebiu šį farsą – nuo pat jau senokai įvykusių Prezidento rinkimų, kuriuos atseit turėjo laimėti Saulius Skvernelis, LVŽS užsuko savinaikos ir savidesrukcijos mechanizmą. Priminsiu, jog porą mėnesių Karbauskis ir Kirkilas vykdė kažką panašaus į valstybės perversmą: viso Seimo narių dauguma slaptu balsavimu išrinktam Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui kas dieną liepė atsistatydinti, kitaip atseit jie jį patį nuvers iš posto.

Aktyviausias šiame darbe buvo komunistas iki kaulų smegenų Gediminas Kirkilas.

Po to staiga jis persigalvojo, ir viešai pareiškė “daugiau šitaip kvailai aš nejuokausiu”. Matyt, kažkas ar iš vadovybės apsaugos, ar iš kitokios apsaugos pasikalbėjo, parodė BK straipsnį, kas gresia už valstybės perversmą.

Ramūnas Karbauskis nepasidavė, ir apie Seimo pirmininko atstatydinimą kalba iki pat šiandien, tuo pačiu metu nusipirkdamas kažkokius dvarus iš savo paties firmos, ir pastatydamas kažkokią vos ne kosminę observatoriją – smalsuoliams, ir jau netgi žurnalistams klausiant – negi kosminius signalus fiksuos?

Šiandien atsivertus dienraščius – vėl tas pats: NSGK tiria- netiria Rozovos ryšius su Rusija, labiausiai įdomu, kodėl Viktoras Pranckietis, gavęs VSD atsisakymą suteikti Rozovai prieigą prie slaptos informacijos “nieko nedarė” (nors negavimas leidimo nėra nei nusikaltimas, nei nusižengimas – štai Ramūnas Karbauskis tokio leidimo apsidrausdamas nė neprašo).

Liberalei nors ir beveik jauniausiai Seimo narei Aušrinei Armonaitei trūko kantrybė, ji pasakė valstiečiams žaliesiems – Buvo ypatingai daug detalių ir asmeniškumų, bet apie tyrimo esmę girdėjome labai mažai. Ar jums neatrodo, kad šį tyrimą reiktų vykdyti apie Rusijos įtaką Lietuvos politinei sistemai, o ne apie jūsų politines simpatijas ir antipatijas?”.

Būtent – jeigu kliūva Rozovos leidimo gavimo/negavimo peripetijos, tai kalbėkime apie Rusijos įtaką Lietuvos politikai, pakalbėkime ir apie R. Karbauskio verslo ir asmeninius ryšius su Rusija. Nekalbėsime? Aišku, kad niekas nekalbės, juk svarbiausia “versti iš posto Pranckietį”. Arba “apkaltinti apkaltos būdu Rozovą ir balsuoti dėl jos pašalinimo iš Seimo”, tada į jos vietą likusiai 8 mėnesių kadencijai bus rengiami nauji rinkimai, praplaunamas vienas kitas milijonas naujo Seimo nario išrinkimui, ir durnių laivas važiuos toliau.

Susidaro įspūdis, jog LVŽS taip netikėta buvo jų išrinkimas į Seimą, jog turint galvoje klouną Sveikatos apsaugos ministrą, kuris įsivaizduoja, jog jis šalyje sumažino alkoholizmą (nes piliečiai alkoholį perka užsienyje, ir dideliais kiekiais, kad turėtų kur pasidėję sandėliuke), bei jo žygius, kad kai kurie epilepsija sergantieji būtų eutanazuoti, jam, kaip kokiam antikiniam Dievui nuo Olimpo, vienasmeniškai nusprendžiant, kokiius vaistus jie gali, ir negali vartoti (tylokai Veryga pripažino savo fiasko ir po metų ar daugiau epilepsija sergančiųjų kankinimo – grąžino gerus vaistus, kuriuos vartoja komon patekusi mergina iš Rokų – prie kompensuojamų sąrašo. Jos mama nebeturi mokėti 105 eurų iš savo kasininkės – pardavėjos algos. Gėda tau Veryga, užsispyrėli tu.)

Aurelijaus Verygos “alkoholizmo mažinimas” remiasi į skaičius, nes pildyti ant savęs anketų poliklinikose sistema nepraėjo, nes tai prieštarauja demokratinės valstybės principams.

Todėl Veryga nežino, kiek žmonių geria, kiek nebegeria, jis remiasi skaičiais, o padidinus akcizą, žmonės ėmė daugiau pirkti Lenkijoje ir Latvijoje. Taip pat suklestėjo naminukių taškai. Naminukių taškų girtuoklystė neina į oficialią statistiką, todėl Veryga džiaugiasi “sumažinęs šalyje alkoholizmą”. Tokio bukumo ir naivumo, ir napoleonizuoto ministro reikėtų paieškoti.

Todėl ruduo bus karštas. Seimas kas dieną svarstys Rozovą (prisiminkime, kaip buvo dirbtinai daromas Pakso skandalas – Seimas nieko daugiau neveikė, vien “svarstė Paksą”), šalies aktualijos – baisus skurdas, emigracija, klaiki stovinti vietoje minimali alga – bus nustumta į šalį. Ir iki kitų rinkimų turėsime valstybinį šou – išdavė ar ne Rozova Lietuvą, ir kaltas ar ne yra Viktoras Pranckietis. Sukūrus šitą kvailą foną, galima toliau grobstyti valstybės lėšas, pirkti ar netgi griauti dvarus (Matijošaitis nugriovė kultūros paveldo registre esančius kluoną ir svirną), ir nė šuo nesulos.

Bet ar už tokį Seimą balsavo žmonės, ir tokios klounados tikėjosi, kai neperrinko eilinį kartą Lietuvos istorijoje konservatorių?

Tiesa, Lietuvoje kažkas meistriškai išvedė “patriotų likučius” į gatves verksit dieną ir naktį prie sudaužytos, o dabar jau iškaltos naujos lentos, kurią dar pavasarėį pavadinau Lietuvos kapo lenta – ir visa beprotiškas fonas, rėkaujant kažkokiems ar tik ne TSRS atsargos kariškiams apie “partizanų LIetuvą, kurią jie atsimena ir kurios priesaiką davė ir vykdys iki galo” rodo, jog Lietuvoje yra atidirbtos technologijos, kaip dirbti, imituojant veiklą, kad tik viskas stovėtų totaliame sąstingyje, ir ekonominėje pelkėje, tuo pačiu metu turint gerai apmokėtus ekonomistus ar pseudo ekonomistus, katrie kas vakarą suoktų, jog gyvenimas žymiai gerėja kiekvieną minutę.