Marius Gabrilavičius: Lyderis turi vienyti, o ne skaldyti!

Autorius: Marius Gabrilavičius Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2019-09-17 06:15:00, skaitė 107, komentavo 1

Marius Gabrilavičius: Lyderis turi vienyti, o ne skaldyti!

Psichoterapeutas Marius Gabrilavičius pakomentavo, kaip vertina LVŽS lyderio Ramūno Karbauskio pasisakymą apie naujos frakcijos susikūrimą Seime.

Blogai, kai LVŽS partijos lyderis nebando susitarti su kartais prieštaraujančiais idėjiniais bendraminčiais, o visada bando juos sunaikinti, jei jie nepaklūsta lyderio valiai...

Labai gerai žinau Mindaugo Puidoko, mano ir Ramūno Karbauskio istoriją. Tai buvo visiškas Ramūno nesiskaitymas, nenoras kalbėtis su Mindaugu ir manimi prieš LR Prezidento rinkimus. 

Kelis kartus bandžiau per gerb. Dainių Kepenį (jis neduos sumeluoti), susitikti su R.Karbauskiu ir pasikalbėti. Ir pats tiesiogiai skambinau per sekretorę. Atsakymas buvo “nematau prasmės susitikti”. Sprendėsi klausimas, ar Mindaugui eiti į prezidento rinkimus ar ne, ir jis nematė prasmės susitikti. Gavosi, kad tokiu būdu pavedė Saulių Skvernelį ir prišantažavęs visuomenę grasinimais atiduoti valdžią neoliberalams tik nusimušė savo patikimumo reitingus.

Niekada blogiu nelaimėsi prieš nepaklusniuosius, tik gėriu galima palenkti kitus į savo pusę. Maniau, jog Ramūnas tai supranta, deja, klydau... Jei ir toliau jis nesikalbės su idėjiniais bendraminčiais iš principo, dėl patirtų nuoskaudų ar šiaip dėl išpuikimo, tai gausis, kad užsiaugins kitą opoziciją, kuri kaldama jį prie sienos auginsis savo raumenis... Tiesiog blogai, kai lyderis skaldo, o ne vienija.

Kviečiu R.Karbauskį atmesti savo asmenines ambicijas, norą būti visada teisiu ir jungtis su tais, kurie siekia dirbti vardan visuomeninio intereso, nori gero Lietuvai ir jos žmonėms. Tik veikdami išvien politikai gali pasiekti svarių rezultatų. Didžioji politika ir yra tuomet, kai žiūrima ne savo asmeninių, o visos valstybės interesų. 

R.Karbauskio komentaras: