Jei JAV puls Rusiją, pirmiausia atakuos Kaliningradą: iš oro, žemės, jūros, kosmoso ir kompiuterių

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/jei-ja... 2019-09-20 11:47:00, skaitė 227, komentavo 3

Jei JAV puls Rusiją, pirmiausia atakuos Kaliningradą: iš oro, žemės, jūros, kosmoso ir kompiuterių

JAV armijos padalinių Europoje ir Afrikoje vadas generolas Džefris Li Harigianas (Jeffrey Lee Harrigian) pareiškė, kad Pentagonas turi planą, kaip pulti Rusiją: pirmiausia atakuotų Kaliningrade esančią priešraketinę gynybą.

Pasak Dž. L. Harigiano, Vašingtonas pasirengęs "labai šiuolaikiškai" atsakyti į bet kokią Europoje vykdomą "Rusijos agresiją": "Mes atidirbinėjame tą schemą. Visą laiką galvojame apie Rusijos puolimo planus, ir jei kada nors to reikės, būsime pasirengę juos įgyvendinti."

Rusijos diplomatijos vadovo Sergejaus Lavrovo teigimu, NATO puikiai žino, kad Rusija neplanuoja nieko pulti, tačiau naudojamasi korta "rusai puola", kad kuo arčiau Rusijos sienos būtų atvežta kuo daugiau NATO technikos ir batalionų.

Šią liepą paaiškėjo, kad JAV kariai apmoko potencialius sukilėlius iš Baltijos šalių: manoma, kad užpuolus vakarines Rusijos žemes, jie NATO pasitarnautų.

Pasak BREAKING DEFENSE, pagal Pentagono planą Rusija būtų puolama iš oro, žemės, jūros, kosmoso ir virtualios erdvės.

Kaliningrado srities gubernatorius Antonas Alichanovas pareiškė, kad "kareivoms iš už vandenyno" reikia ne dirbti prie taktikų ir technologijų kūrimo, o tiesiog mokytis istorijos: "Daugelis žmonių, kurie blogai mokėsi istorijos, planavo pulti mūsų šalį. Bet gyvenimas parodė, kad be žemėlapių ir planų kūrimo dar reikia ir knygučių paskatyti apie tai, kuo tie planai jų planuotojams baigėsi. Linkiu visiems JAV generolams skaityti knygutes apie Rusiją ir atminti, kad koks nebūtų geras planas, visada yra rusai ir istorinė patirtis."

Pranešama, kad Rusija prie NATO sienų turi apie 760 tankų, tuo tarpu NATO prie Rusijos sienų turi tik apie 130 tankų.

Šaltinis: breakingdefense.com