Skandinavų propagandistai ir teroristų koordinatorius Lietuvoje Jonas Omanas, ragina lietuvius remti terorizmą Ukrainoje

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2019... 2019-09-20 12:06:00, skaitė 210, komentavo 6

Skandinavų propagandistai ir teroristų koordinatorius Lietuvoje Jonas Omanas, ragina lietuvius remti terorizmą Ukrainoje

Užsieno korporacijai Schibsted Baltics AS priklausantis naujienų portalas „15min.lt“ kviečia savo skaitytojus paremti Kijevo perversmininkų chuntos smogikus. 

Gerėjant Ukrainos ir Rusijos santykiams, Lietuva tam nepritaria ir kviečia toliau remti Kijevo perversmininkų chuntos smogikus, kurie kovoja Dobaso regione prieš perversmui pasipriešinusius ukrainiečius.

Lietuvos vardu su Lietuvos vėliava kariauja Jonas Ohmanas, jis renka pinigus, kuriais remia Kijevo chuntos smogikus. Jo įsteigta organizacija „Blue/Yellow“ viešai teigia, kad:

Ne visada galime iki galo papasakoti ką veikiame Ukrainoje, ne viskas viešumai, tačiau kartais reikia truputį atskleisti, – rašoma „Blue/Yellow“ Facebook puslapyje.

Jonas Ohmanas

Jonas Ohmanas galimai tarnauja kaip snaiperis iš žudo anoje pusėje esančius žmonės. Nuotrauka, pagal kurią galima nesunkiai atpažinti Joną Ohmaną.

Jonas Ohmanas snaiperis

2018 metais vadovaudamasi Konstitucija, Pilietybės įstatymu ir atsižvelgdama į Pilietybės reikalų komisijos siūlymą, Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo Švedijos piliečiui Jonui Ohmanui išimties tvarka suteikė Lietuvos Respublikos pilietybę.

Jonui Ohmanui Grybauskaitė

„15min.lt“ publikacijoje Kijevo chuntą remiantis Jonas Ohmanas: „Supratau, koks šūdas yra karas“, toliau ragina skaitytojus remti Kijevo perversmininkų chuntos smogikus, paramą pervedant į „Blue/Yellow“ organizacijos sąskaitą:

Parama fašistams

15.min.lt / Ukrainos karius remiantis Jonas Ohmanas: „Supratau, koks šūdas yra karas“

Jonas Ohmanas naująjį Ukrainos prezidentą išvadino minkštu populistu: „Zelenskis yra toks, pavadinkim, minkštas populistas. Jis labai žiūri, ko nori Ukrainos žmonės. O žmonės nori karą pabaigti, visiems jau atsibodo tas karas, tai Zelenskis ir stengiasi tą padaryt“, – rašoma „15min.lt“ straipsnyje

Jonas Ohmanas: pavyzdys, perduodame per Борис Пенчук optinius taikiklius sunkiems kulkosvaidžiams („DShK“ ir „Utios“) į du batalionus – Kievskaya Rus ir 1 batalioną 93 brigadą.

Banditai snaiperiai

Juozo Lukšos Mokymo centrui teko garbė pakviesti ir bendrauti su Kijevo perversmininkų chuntos didvyriu Jurijumi Ulšinu bei organizacijos „Blue Yellow“ savanoriais ir organizacijos vadovu Jonu Ohmanu.

Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centras nuotrauka.

Jonas Ohmanas pareiškė, kad: „Aš esu toks chudožnikas, menininkas, bet kartu aš esu labai valstybiškas. Lietuvos kaip valstybės ateitis yra tenai, Ukrainoje. Tai ten ir važiuoju.“, – rašoma 15min.lt

Egidijus Paulauskas