Joniškis – Lietuvos Kiolnas, kuriame babajai gali nebaudžiamai žaginti baltaodes čiabuves?

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-09-21 12:43:00, skaitė 418, komentavo 7

Joniškis – Lietuvos Kiolnas, kuriame babajai gali nebaudžiamai žaginti baltaodes čiabuves?

Prokuratūra nemato nusikaltimo tame, kad egzotiškas kebabų sukėjas savo patrumpintą pimpalą kaišiojo darbuotojoms lietuvaitėms panosėn, o neplautas rankas – joms į kelnaites!

Panašu, jog Šiaurės Lietuvoje bręsta neeilinis #MeeToo skandalas. Tik šį kartą ne prasimanytas ar prisimintas po dešimties tylos metų, o tikras ir labai nepolitkorektiškas.

Spauda praneša:

„Neišžagino – tai sėdėk ir tylėk. Tokią žinutę Šiaulių apygardos prokuratūra pasiuntė keturioms Joniškio kebabinės „Alibaba“ darbuotojoms, kurios skundėsi, kad darbdavys užsienietis prie jų nuolat seksualiai priekabiauja ir net grasina susidoroti.

Gavusi pranešimą [...], kad kebabinės direktorius 46 metų libanietis Husseinas Ghazi Husseinas seksualiai priekabiauja prie savo darbuotojų, Šiaulių apygardos prokuratūra buvo pradėjusi ikiteisminį tyrimą, bet greitai jį nutraukė.

Tai buvo padaryta, nors tyrimo metu tik dvi iš šešių galimų seksualinio persekiojimo aukų atsisakė pretenzijų, o keturios laikėsi iki galo ir parodymus patvirtino ikiteisminio tyrimo teisėjui.

Prokurorams to atrodė per mažai, kad byla būtų perduota teismui, nors nukentėjusiųjų seksualinio išnaudojimo faktus patvirtino ir daugybė liudininkų, ir konkretūs įrodymai – į aukų telefonus siųstos nešvankios nuotraukos.

Po kelis kartus apklausus nukentėjusiąsias ir liudininkus susidarė įspūdis, kad kavinė yra ne Lietuvoje, o kokioje nors Rytų valstybėje, kur vyrai su moterimis gali elgtis kaip nori.

Anot merginų, atsisegęs kelnes jis demonstruodavo savo lyties organą, kaišiodavo pirštus į darbuotojų kelnaites, fotografavo ir siuntinėjo jų sėdmenų atvaizdus.

Kartą kavinės katilinėje, kur darbuotojos gerdavo kavą, anot Jūratės M., H.G.Husseinas atsisegė kelnes ir ištraukęs savo lyties organą paklausė: „Ar nenori paragauti?“

Mergina pasišlykštėjusi išbėgo, o libanietis jai pavymui surikęs: „Kvaile, dar pasigailėsi.“ Tačiau ir po to seksualinis persekiojimas nesiliovė – vyras nuolat kaišiojo rankas darbuotojoms už kelnaičių.

Joniškietė teigė, kad supratęs, jog sekso gauti jam nepavyks, direktorius ėmė ją kitaip terorizuoti: „Jis man skambindavo telefonu ir grasindavo, esą jeigu blogai kepsiu mėsą – nupjaus galvą“. [...]

Kai kitos darbuotojos išėjo parūkyti ir Andrėja S. su direktoriumi liko vieni, šis, anot merginos, nutarė parodyti, jog yra apsipjaustęs savo lyties organą, ir ėmė jį demonstruoti.
Andrėja S. norėjo išbėgti iš kambario, tačiau direktorius atsistojo tarp durų, ją sulaikė ir ėmė kišti ranką už kelnaičių. Vėliau darbo metu jis prieidavo iš už nugaros ir patraukęs džinsus apžiūrėdavo apatinius.

„Po kelių tokių patikrinimų atėjusi į darbą jam vietoj „laba diena“ pasakydavau: „Šiandien raudonos (mėlynos, juodos, baltos) kelnaitės“, kad jam nebūtų noro tikrinti“, – šmaikštavo mergina.

„Kai aš arba kita mergina pasilenkdavome, jis fotografuodavo sėdmenis ir mums siųsdavo fotografijas“, – sakė Andrėja S. Savo telefone mergina yra sukaupusi ištisą libaniečio siųstų nepadorių fotografijų kolekciją, ją pateikė ir prokurorams.

Direktorius siuntė nuogą moters lyties organą su užrašu: „Ar pas tave taip pat nuskusta?“

Mergina nuolat gaudavo ir visokių kitokių fotografijų. „Esu sukaupusi vos ne visas „Kamasutros“ pozas. Darbe telefonas cypsėdavo ir cypsėdavo nuo direktoriaus siunčiamų nepadorių nuotraukų“, – piktinosi mergina.

Tačiau nei siunčiamos nuotraukos, nei atviras seksualinis priekabiavimas prokurorės Inetos Žilinskienės neįtikino, kad buvo padarytas nusikaltimas.

Nors bylą kontroliavusi prokurorė I.Žilinskienė nustatė, kad H.G.Husseinas merginų atžvilgiu atliko įvairius nepadorius veiksmus, tai, jos nuomone, – joks nusikaltimas.

„Vertinant H.Husseino veiksmus, tokius kaip lietimąsi prie kūno, rankų kišimą į kelnes, liemenėlės atsegimą, jo pokalbius seksualine tema, neabejotinai darytina išvada, kad jo veiksmai buvo akivaizdžiai vulgarūs ir seksualinio pobūdžio, tačiau vertinant juos Baudžiamojo kodekso kontekste negalima pagrįstai teigti, kad tokiais veiksmais H.G.Husseinas siektų seksualinio bendravimo ar pasitenkinimo su juo“, – teigiama prokurorės nutarime nutraukti ikiteisminį tyrimą.“

Įdomūs dalykai dedasi tame Joniškyje. Tikrai įdomūs.

Beveik, kaip Kelne, švenčiant Naujuosius metus prieš kurį laiką. Kažkoks iš Libano atsibastęs kebabų sukėjas įsijautė į nedidelio haremo savininko vaidmenį. Ir mano, kad jo darbuotojos už tą varganą algą, kurią jis joms moka, turi jį seksualiai aptarnauti.

Keisčiausia, kad tokiai nuostatai pritaria ir ...prokurorė Ineta Žilinskienė.

Hmm, pala… O gal ir pas juos Šiaulių apygardos prokuratūroje tokios, ėėė, rytietiškos haremų tradicijos bujoja?

Gal ir ten vadovai tikrina pavaldžių prokurorių triusikų spalvą rytais ir kaišioja neplautus pirštus nenoriu minėti kur? O paskui rodo prokurorėms, patys skaitėte ką, ir grasina nupjauti galvas, jei neliks patenkinti darbu?

O kokios dar – be įpratimo ir rutinos – galėtų būti priežastys to, kad prokurorė nemato kebabų vyr. sukėjo Husseino Ghazi Husseino veiksmuose jo darbuotojų atžvilgiu jokio nusikaltimo požymių?

Nebent tos pačios, kurios sutrukdė Kelno prokurorams iškart pradėti tyrimus po tos liūdnai per pasaulį nuskambėjusios Naujametinės nakties. Tai yra tolerancija ir politkorekcija.

Na, bet tokie dalykai šiais laikais yra rizikingas reikalas. Galima ir neapskaičiuoti tautos pasipiktinimo masto. Kaip tai jau nutiko Vokietijoje. Trumpiau tariant, rinkimuose atsilieps.

Naujienos šaltinis: Haremo sąlygas užsieniečio kavinėje atskleidusioms darbuotojoms teisėsaugos žinia: „Neišžagino – tai sėdėk ir tylėk“