Kažkas įsilaužė vaiko teisių apsaugos vaiko teisių apsaugos IT sistemą pavogti duomenys

Autorius: Evelina Geležiūnienė Šaltinis: https://m.facebook.com/groups/... 2019-09-23 19:27:00, skaitė 374, komentavo 2

Kažkas įsilaužė vaiko teisių apsaugos vaiko teisių apsaugos IT sistemą pavogti duomenys

Brangūs tėveliai, Ar girdėjote apie tokį įvykį,kad buvo įsilaužta į VVTAĮT IT sistemą? Ar girdėjote,kad buvo pradėtas netgi ikiteisminis tyrimas dėl įsilaužimo į IT sistemas? O gal girdėjote kokie duomenys buvo pavogti? Ne?

Žinoma, kad ne, nes VVTAĮT net nesiruošia informuot visuomenę, kad jų sistemoje aibė klaidų. O nuo to kenčia paprasti eiliniai žmonės. Ar VVTAĮT užtikrins šeimas, kad pavogti duomenys nebus panaudoti prieš šeimas? Ar VVTAĮT prisiims atsakomybę už tai, kad kažkas įsilaužė į jų "super-duper" sistemą? Juk buvo išleista ne vienas ir ne du tūkstančiai tobulint sistemą ir pan.

Ar ta įmonė prisiims atsakomybę? Kodėl ši informacija nebuvo paviešinta? Kokia ikiteisminio tyrimo pabaiga?

Ir dar klausimas. VVTAĮT samdosi advokatą,kurio valandinis įkainis 100 eu. Sutartis pasirašyta 3000 eu + PVM. Kodėl nepasikliauna savo skyriaus teisininkais ar nepasinaudoja valstybės garantuojama teisine pagalba?

Kiek tėvų turėtų atliekamus 3000 eu kovot su VVTAĮT buldozeriu? Ar kaip tėvams, tai užteks ir 30 eu visai bylai (+/- tokią sumą valstybė skiria žmonėms,kad užtikrint garantuojamą teisinę pagalbą).

Taip, BYLAI, ne ikiteisminiui tyrimui. Jei ikiteisminio tyrimo atstovavimui planuojama išleisti 3000 eu,tai kiek tuomet kainuoja BYLA?

Vaiko teisių apsaugos darbuotojas parduoda lietuvos piliecių duomenys kreditinių ir debeto kortelių info.