Inga Stumbrienė pristatė iki šiol nematytus kailinukus: „Jaučiuosi itin gražiai“

Autorius: Rolandas Paksas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-09-24 13:22:00, skaitė 230, komentavo 2

Inga Stumbrienė pristatė iki šiol nematytus kailinukus: „Jaučiuosi itin gražiai“

Savo stiliumi itin preciziškai besirūpinanti Inga Stumbrienė viešumoje pasirodė su anksčiau nematytais dirbtinio kailio kailinukais, sukėlusiais ne vieno susižavėjimą ir natūralų susidomėjimą.

„Staiga pasikeitus orui ir prasidėjus tikram rudeniui mums taip pat norisi keistis, – paklausta apie stilingus kailinukus prisipažino Inga, – turiu ne vienus natūralaus kailio kailinius ir atėjus šaltam sezonui turiu kuo pasidabinti, tačiau su šiais kailinukais jaučiuosi itin gražiai! Esu maloniai nustebinta atradusi, kad ir nenaturalaus kailio kailinukai gali ne tik puikiai šildyti atvėsus orui, o ir praskaidrinti dieną, juos vilkint atrodant itin elegantiškai bei stilingai“.

Ingai imponuoja, naujo prekinio ženklo įkūrėjos Jūratė Ablačinskaitė ir Simona Noreikaitė į ne vien laisvalaikiui skirtų drabužių kūrybą pažvelgė kitomis akimis: skatinant eksperimentuoti savo įvaizdžiu, nebijant elegancijos maišyti su „vamp“ stiliumi bei įvairiais rakursais atskleidžiant savimi pasitikinčią ir savo silpnybes pripažįstančią asmenybę.