Atsakymai į neužduotus klausimus

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-09-28 08:18:00, skaitė 162, komentavo 1

Atsakymai į neužduotus klausimus

 Atsakymai į neužduotus klausimus.

Klausimas:

- Kodėl 2019-09-25 Vyriausybė galutinai atsisakė idėjos Lietuvoje įvesti balsavimą internetu?

Atsakymai:

1 variantas: Toks sprendimas priimtas dėl išaugusios kibernetinių atakų grėsmės ir nesenų pavyzdžių, kai Rusija kišosi į rinkimus kitose šalyse.

2 variantas: Toks sprendimas priimtas dėl E. sveikatos audito. Paaiškėjo stringanti sistema iššvaistytos lėšos ir milijonai tolesnei priežiūrai. Lietuvos aburigenų tai nepapiktino. Bet sutrikęs balsavimas internetu per rinkimus turėtų nenuspėjamų pasekmių. Valdžiagyviai bijo rizikuoti. E.sveikatai išleista išleista apie 40 mln. eurų - rezultatas nekoks. Sprendimas priimtas numatant eilinę gręsiančią nesėkmę elektroninėje erdvėje.

Klausimas:

Pokario partizaninio judėjimo kilmės priežastis pribaltikoje?

Atsakymai:

1 variantas: Ginkluotas pasipriešinimas vyko spontaniškai visuose Lietuvos TSR rajonuose kaip atsakas į Tarybų valdžios represijas ir genocidą prieš lietuvius-ūkininkus, lietuvius-karininkus, lietuvius-ūkininkus, lietuvius-mokytojus, lietuvius-bežemius...

2 variantas: Ginkluotas pasipriešinimas TSRS teritorijoje buvo organizuojamas Britanijoje ir Jungtinėse Valstijose. Diversantai buvo apmokomi žvalgų mokyklose aprūpinami ginklais valiuta ryšio priemonėmis ir kariniais povandeniniais laivais buvo transportuojami į Pribaltiką. Tai gražiai aprašo propagandistas Anušauskas:

- 1945 metų rudenį Didžiosios Britanijos slaptoji žvalgybos tarnyba MI6 ruošė išeivius iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, kad jie slapta sugriįžtų į sovietų okupuotas valstybes ir organizuotu pasipriešinima.

- 1945 metų spalio 15-osios naktį Latvijos pakrantėje buvo išlaipintas rezistentų desantas. Laivas apsivertė Baltijos jūroje, todėl latviai neteko dalies krovinio, radijo stotelių, amunicijos.

- 1947 metais Lenkijoje J.Deksnys vel susitiko su J.Lukša ir perdave jam 1000 JAV dolerių, kuriuos siuntė britai.

- Pirmasis lietuviškas desantas buvo ruošiamas 1949 metu sausio menesi Švedijoje įkurtoje žvalgų mokykloje. Tarp jų buvo lietuviai J.Deksnys, Kazimieras Piplys ir Valdemaras Briedis.

- 1950 metais iį šitą žaidimą įsitraukė JAV Centrinė žvalgybos agentūra (CŽA). CŽA tikėjosi, kad jų paruošti rezistentai sugebės perduoti žinią Lietuvos pogrindžiui, kad šie ruoštųsi ilgai kovai.

PASIKARTOSIU. TAI SVARBU:

- CŽA tikejosi, kad ju paruošti rezistentai sugebes perduoti žinia Lietuvos pogrindžiui, kad šie ruoštusi ilgai kovai.

Anušauskas duodamas parodymus teigia jog CIA (arba CŽV) per siunčiamus diversantus į Lietuvą pogrindžiui perduos žinia, kad šie ruoštųsi ilgai kovai.

Tai dabar kas gaunasi. Arba Savukynas meluoja ir Vakarai ruošė diversantus aprūpino juos pinigais amunicija ginklais ir kurstė kovoti su okupantais. Arba. Arba Anušauskas yra sovietines propagandos meistras.

KAM LUKŠAI BUVO REIKALINGA VALIUTA DOLERIAI? PAAIŠKINKIT PRAŠAU.

Pasitikrinti galite cia:

„Istorijos detektyvai“: ar tikrai amerikiečiai žadėjo ateiti partizanams į pagalbą?
Delfis 2015 m. gruodžio 27 d. 10:19 Darius Indriušionis

Legendinis sovietų šnipas Kimas Philby pasmerkė mažiausiai 14 lietuvių
15min  2016 rugpjūčio 20d. 10:36 Pats Pancerowas

Klausimas:

Kodėl Rusijos dainininkas Gazmanovas Lietuvoje paskelbtas persona nongrata?

Atsakymai:

1 variantas: Gazmanovas kursto nesantaiką ir rodo nepagarbą Lietuvos istorijai, o jo koncertai yra gėdinga provokacija ir politinės propagandos dalis.

2 variantas: Bičiuliai panaikino įžymiąjai dainininkei Yngai Valinskienei konkurentą. Valinskas tada buvo trečias asmuo valstybėlėje. Trečias asmuo valstybėlėje galimai paskambino savo bičiuliui Linkevičiui ir papasakojo apie neišpirktus bilietus į Yngos koncertus.

Linkevičius tada galimai paskambino bičiuliui į saugumą, o tas ir įtraukė Gazmanovą į nepageidaujamų asmenų sąrašą. Nėra Gazmanovo- nėra problemos. Vilniečiai priversti pirkti bilietus į Yngos koncertą. Kitokių koncertų per Valstybnes Lietuvos švente nevyksta. Tik Valinskienės...

Bičiuliai jie tokie. Už savus iki galo...

p.s. tekstas mano. Leidžiu kopijuoti bele kaip keisti ir platinti visur ir visaip kaip norite.

Galiu dirbti delfioLRTŽiniųRadijo sanitaru ir išviešinti jūsų sukurtus ir paskelbtus feikus. Rimtai.