Nuosprendis: už publikaciją – po 20 parų arešto

Autorius: Aurimas Drižius Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/nuospr... 2019-10-04 09:12:00, skaitė 127, komentavo 1

Nuosprendis: už publikaciją – po 20 parų arešto

Teisėjas M. Striaukas.

Siunčiu lietuviškų teismų nutartis į Jungtinių tautų Žmogaus teisių komitetą. Atsiverčiu kai kurias mūsų teisės genijų, kaip antai, teisėjo Audriaus Cinino, šedevrus, ir negaliu jais nepasidalinti.

Pvz., toks M. Striaukas ir toks A. Cininas mane teisė už teisėtą veiklą – už straipsnių rašymą. Tik neseniai sužinojau, kad Jungtinių tautų Žmogaus teisių deklaracijos 11 straipsnis nurodo, kad : 2. Niekas negali būti nuteistas už jokį veiksmą ar neveikimą, kuris pagal tuo metu galiojusius valstybės įstatymus arba tarptautinę teisę nebuvo laikomas baudžiamuoju nusikaltimu.

O visa ši gauja mane jau dešimt metų teisia už paprastą žurnalistiką, ir net skaičiuoja, kiek man skirti kalėjimo už kiekvieną publikaciją. Nors žurnalistika dar nėra priskirta sunkiai nusikalstamai veiklai, šie išgamos jau mane nuteisė vien už tai, kad rašiau straipsnius - net nuosprendyje taip ir parašė – „už publikaciją – po 20 parų arešto“.

Įdomu, ką veikė vadinamasis Žurnalistų sąjungos pirmininkas Radzevičius, nepirstelėjęs dėl to, kad žurnalistai Lietuvoje sodinami į kalėjimus vien už tai, kad parašė „publikacijas“?

cininas_2-page-002.png
cininas_2-page-003.png
cininas_2-4.png
cininas_2-5.png