Rusų propagandinė spauda: Greta Thunberg siūlo kelią, kuriuo nuėjo Baltijos šalys – tai kelias į visišką degradaciją

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-10-04 10:57:00, skaitė 267, komentavo 3

Rusų propagandinė spauda: Greta Thunberg siūlo kelią, kuriuo nuėjo Baltijos šalys – tai kelias į visišką degradaciją

Rusų propagandistai suskubo pasinaudoti kilusiu ažiotažu dėl nepilnametės paauglės iš Švedijos Gretos Thunberg, ir pareiškė savo nuomonę.
Esą, jau šitos idėjos buvo skelbiamos prieš gerus 30 metų. Tada Baltijos šalys būtent ėmė bruzdėti su žaliosios energetikos, gamtos apsaugos postulatais ir lozungais.

Rusų propagandinis šaltinis nurodo, jog esą, pasižiūrėkit į Baltijos šalis, skurdas, nepritekliai, ekonominis sąstingis, vadinasi, gamtosauginė idėja veda prie ekonominės degradacijos.

Ar rusai teisūs, ar tik šiaip tyčiojasi (Rusija turi 14,2 proc. skurdą, Lietuva -22,3 proc.), spręskite patys, o čia propagandistų originalus šaltinis.

Priminsiu, jog milijonus žarstęs Zigmas Vaišvila (o dabar likęs be nieko) irgi būrė būtent vaikus į žaliųjų judėjimą, protestavo prieš atomines, hidro elektrines, įrodinėjo, jog jos yra grėsmę ir žala gamtai. Zigmo Vaišvilos, Rūtos Janutienės ir panašių aktyvistų dėka 3 Ignalinos AE reaktorius buvo uždarytas, nors buvo 60 proc. baigtas statyti, ir į jį Švediją buvo sukišusi keliasdešimt milijonų kronų, vietoj Ignalinos AE dabar turime branduolinių atliekų šiukšlyną, o šalia Astrave pastatyta nauja AE.

Rusai matyt turi omeny būtent šią konkrečią elektros energijos nusidegradavimo istoriją.

Video. “Žalieji” su Zigmu Vaišvila priešakyje protestavo ir prieš Kruonio HE

O Rūtai Janutienėi valdantieji netgi bandė pratiesti raudoną kilimą į Seimą. Zigmas Vaišvila, kurstęs jaunimą prostesuoti prieš visas elektros jėgaines, daugelį metų dalyvavo nekilnojamojo turto biznyje, tačiau paskutiniu laiku su kolegomis susipyko, ir liko be nieko per esą korumpuotus teismus. Už laisvės skelbimą ir vadovavimą VSD jis per naktį gavo sklypą Valakampiuose. Gyvena iš signataro rentos.

Nedegraduoja finansiškai tik tie, kurie rėkė, jog stipri energetika – grėsmė valstybei (jos gamtai.)

Vienas amerikietis žaliasis su lietuviška pavarde atvirai prisipažino, jog žaliųjų judėjimas tebuvo žvalgybinė priedanga, jis po ta priedanga, atseit, reikia kovoti dėl gamtis, ir prasiskverbė į TSRS 1985 metais, neteisėtai kirtęs valstybinę sieną.
Prieš šią jėgainę protestuoti, atrodo, neišdrįso.

https://www.rubaltic.ru/article/politika-i-obshchestvo/30092019-vy-ukrali-moe-detstvo-greta-tunberg-velela-miru-idti-po-puti-pribaltiki/