Rasės maišymas yra blogiau negu žmogžudystė

Autorius: Šturmuotojas Šaltinis: https://www.lrytas.lt/... 2019-10-04 15:16:00, skaitė 345, komentavo 12

Rasės maišymas yra blogiau negu žmogžudystė

Gamta - arba gamtos Dievas, jei norite tai išreikšti - sukūrė mūsų rasę ??per šimtus tūkstančių metų ,per be galo daug sunkumų ir griežtą atranką. Mes išgyvenome ledynmečius. Mes kovojome su įsibrovėliais tūkstančius kartų - nuo maurų iki hunų - vėl ir vėl ir vėl, anapus nenugalimos mūsų rasės istorijos rūko. Mūsų protėviai atidavė viską, kad galėtume išgyventi, kad galėtume gyventi. Ir mes gyvename. Mes išgyvenome. Jų dėka. Mūsų rasė nuolatos tęsiasi iki pačios paslaptingos gyvenimo pradžios.

Tai gali tęstis iki begalinės ateities. Ir nepertraukiamą jos egzistavimą neabejotinai užtikrins mūsų aukščiausias intelektas ir neprilygstamos technologijos, jei tai nebus tiems, kurie praktikuoja ir propaguoja mūsų žmonių genocidą rasių maišymo būdu. Savo veiksmais jie mus žudo. Jie žudo ne individą. Jie žudo begalines mūsų ateities kartas. Jų nusikaltimas - rasinės sudėties nusikaltimas - yra daug, daug baisesnis nei vien tik žmogžudystė.

Įvykdydamas žmogžudystę nužudote vieną vyrą, pasibaigia vienas gyvenimas, tragiškai sužeidžiate vieną šeimą ir draugų ratą.Kai įvykdysite žmogžudystę, jei jūsų auka neturėjo vaikų, jūs nutraukiate galimą vienos mažos rasės šakos egzistavimą ateityje.

Bet kai jūs darote nusikaltimą dėl rasės maišymo, jūs dalyvaujate genocide. Tikėtinas jūsų poelgio poveikis ir motyvas yra atvesti į pasaulį hibridinius jaunuolius, kurie aiškiai nesiskirtų nuo vienos ar kitos rasės ir kurie dėl savo egzistavimo padidins rasės susimaišymo ateityje tikimybę ir praskiedžia abu genus.
 

Pati neapykanta kitoms rasėms ar metisams nėra konstruktyvi, bet rasės turi saugoti savo unikalumą ir būti ryškiai besiskiriančios. Kiekvienas ir kiekvienos rasės atstovas turi juoda neapykanta nekęsti tų, kurie daro nusikaltimą prieš savo kraują ir genotipą.