Policija Lagose aptiko „kūdikių fabriką“: moteris vertė gimdyti, vaikai pardavinėjami už 830 dolerių

Autorius: Anonimusas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-10-04 16:44:00, skaitė 224, komentavo 6

Policija Lagose aptiko „kūdikių fabriką“: moteris vertė gimdyti, vaikai pardavinėjami už 830 dolerių

Nigerijos policija atliko reidą viename didžiausio šalies miesto Lagoso pastatų, kur aptiko čia įkurtą „kūdikių fabriką“. Policijos pareigūnai išvadavo 19 čia laikytų pagrobtų moterų, kurios buvo apvaisinamos ir verčiamos gimdyti kūdikius, kurie būdavo parduodami, rašo BBC.

Policijos išplatintame pranešime nurodyta, kad dauguma moterų buvo pagrobtos „siekiant jas apvaisinti ir parduoti kūdikius“. Pareigūnai sulaikė „fabrike“ buvusias dvi moteris, kurios be formalaus mokymo atlikto medicinos seserų funkcijas, tačiau pagrindinis bylos įtariamasis slapstosi.

Policijos duomenimis, naujagimiai berniukai buvo parduodami už 1,4 tūkst. JAV dolerių, o mergaitės – už 830 JAV dolerius.

Manoma, kad kūdikiai pakliūdavo į prekybos žmonėmis tinklą, tačiau jų potencialūs pirkėjai nenustatyti. Šįkart policijos pareigūnai išgelbėjo 4 naujagimius, rašo BBC.

15–28 metų moterys buvo atviliotos į didžiausią Nigerijos miestą Lagosą žadant joms darbą, tačiau tada buvo įkalintos skirtinguose pastatuose, čia prievartaujamos.

„Moteris atėjo manes pasiimti iš autobusų parko ir atvedė mane čia. Kitą dieną mane pasikvietė mūsų ponia ir pasakė, kad nepaliksiu teritorijos iki kitų metų. Kol kas permiegojau su 7 vyrais, kol supratau, kad esu nėščia. Man sakė, kad pagimdžiusi gausiu daug pinigų”, – pasakoja viena išvaduota moteris.

Kita moteris portalui BBC pasakojo, kad sužinojusi, jog jos kūdikis bus parduotas, ji norėjo išvykti, bet jai nebuvo leista tai padaryti.