Tradicinių pažiūrų žmonėms bus už ką balsuoti artimiausiuose Seimo rinkimuose?

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2019-10-06 14:35:00, skaitė 232, komentavo 3

Tradicinių pažiūrų žmonėms bus už ką balsuoti artimiausiuose Seimo rinkimuose?

Išsamus Vytauto Sinicos interviu apie naujos partijos kūrimą su atsikirtimais nuo absurdiškų kaltinimų.

Ėmė Sinica ir viską nuosekliai išdėstė. O žurnalistė Roberta Tracevičiūtė, nors ir uždavė visus tuos "budinčius" ir neigiamą įvaizdį formuojančius klausimus, kurių mūsų žiniasklaidoje niekas niekada neuždavinėja elito mėgiamoms partijoms, tačiau Vytauto atsakymų nenumuilino ir pavymui papildomai be atsako nepakomentavo.

Kaip taip mėgsta daryti propagandistėmis ir agitatorėmis virtusios miliūtės, makaraitytės ir kitokios valatkos.

Taigi, jeigu norite sužinoti - ką Vytautas atsakė į klausimus apie G.Nausėdos įtaką naujai partijai, neva neigiamą Lenkijos bei Vengrijos pavyzdį, nelietuvišką abėcėlę LR piliečių pasuose, tautinių mažumų statusą, vienalyčių santuokų problematiką, puolimą prieš Generolą Vėtrą bei tolerantiškos publikos pamėgtas klijuoti "fašystų" bei "nacystų" etiketes - ramiai perskaitykite tekstą.

Trumpa citata:

Roberta Tracevičiūtė:

– Kai kas jus atvirai vadina radikalais ar net fašistuojančiais.

Vytautas Sinica:

– Be abejo, tai yra įžeidimas ir tos etiketės yra neteisingos. Ypač – fašisto etiketė apskritai yra neadekvati, netgi, sakyčiau, apskritai mūsų laikų politikai. Bet grynai šaltai politiškai žiūrint, aš kažkiek džiaugiuosi, kad tai vyksta.

Nes ponas Rimvydas Valatka ar Virgis Valentinavičius, ar Bernardas Gailius pradeda švaistytis tokiomis etiketėmis, kurios, viena vertus, man atrodo, ir visuomenei neįtikinančios, nes vis dėlto žmonės, tiek skaitantys portalus, tiek bet kokias medijas, tie visi, kuriuos pasiekė tie pasakymai apie tai, neva, kad aš fašistas, turi proto, žinių, gali įvertinti ir supranta, kiek toli tai yra nuo tikrovės.

Kita vertus, ypač vyresni žmonės turi dar ir sovietmečio patirtį ir atsimena, kaip lengvai nuo lubų tos fašisto, buržuazinio nacionalisto, radikalo ir panašios etiketės sklisdavo. Tos etiketės būdavo iš pradžių rezistentams, po to – sąjūdiečiams ir visiems, kam rūpėjo nepriklausoma Lietuvos valstybė.

Manau, kad Lietuvos visuomenės akyse tos etiketės nelimpa. Nedariau apie tai tyrimo, bet, tikiu, kad nelimpa. Taip ir turi būti, nes jos yra atvirai melagingos."

Šaltinis: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/nauja-partija-buriantis-v-sinica-g-nauseda-virveliu-netampo-56-1211276