LDiena.lt atsakymai į klausimus #5, 1 dalis. Rugsėjo mėn. klausimai 1-6 (iš 29)

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: https://www.youtube.com/watch?... 2019-10-08 15:54:00, skaitė 2875, komentavo 5

LDiena.lt atsakymai į klausimus #5, 1 dalis. Rugsėjo mėn. klausimai 1-6 (iš 29)

Gerbiamiems žiūrovams pristatau atsakymus į rugsėjo mėnesį užduotus klausimus:

1. Žmogus Hibridas
1. Ką manot apie didžiojo sprogimo teorija?
2. Ką manot apie gravitacijos teorija?
3. Ką manot apie evoliucijos teorija?
4. Ir ką manot ar tos teorijos buvo sukurtos kompleksiškam valdymui ar fragmentiškai ir jos buvo sujungtos

2. Anonimas
Ar Ldiena buvo užblokuota ar buvo nepasiekiama dėl techninių priežasčių?

3. Vincas
Tai vis tik "užblokavo", (pasikoregavus DNS veikia puikiausiai), beje išmanusis telefonas per mobilų internetą rodo tvarkingai. Pakomentuokite išsamiau kodėl ir už ką toks dėmesys LDienai? Ar tai valstybinė politika ar pseudopatriotų iniciatyva?

4. Ryšium su tuo kaip pakomentuotumėte "autorių teises": ar tai rūpinimasis kūrėjo gerove ar vis tik progreso stabdis? Kaip matau tamsta giliai padėjote ant taip vadinamų "autorių teisių". Kokia Jūsų nuomone tūrėtų būti kūrėjo premijavimo sistema?

5. Tamsiosios materijos šeimininkas
Baltųjų žmonių vienybės stiprinimui. Perskaitykite garsiai visiems nors 1 kartą (idealu 3 k).
Мы Народ Есмь. Мы знаем, отрекаемся, освобождаемся от всех наших клятв, обетов, зароков, обещаний, присяг, договоров, сделок, контрактов, соглашений, разрешений, позволенний, обязатилств выданных нами, Народом - нашим врагам, иннородцам, клонам, людям, нелюдям, тварям, нежыти во вред нам Народу. А также от всех последствий названного нами негатива. В здесь и сейчас, везде и всегда ! Да будет так ! На то есть наше святая Воля ! Да будет Так !

6. Mindė
Mane kamuoja tokia miglota nuojauta, kad šitas prezidentas gali būti paskutinis Lietuvai. Po sekančių rinkimų JAV laukiamas naujas pasaulio įtakos zonų padalijimas panašus į tą koks buvo Jaltos konferencijoje tarp valstybių nugalėtojų antrame pasauliniame kare. Rytų Europa vėl pateks į Rusijos įtakos zoną ir Lietuva gali tapti Rusijos imperijos, naujos TSRS, sąjunginės valstybės - ne pavadinime esmė - dalimi, gubernija, valstija. Kokia jūsų nuomonė šiuo klausimu?

--- VS ---
Kažkaip sunku įsivaizduoti. TSRS turėjo ideologiją – komunizmą. Dabartinėje Rusijoje kapitalizmas. Kaip tamstos nuomone ta naujoji TSRS turėtų atrodyti? Rusija turi problemų su demografija. Sunku įsivaizduoti,kad ji vėl galėtų kažkokią naują imperiją kurt.

--- Mindė ---
Kapitalizmas yra ir Kinijoje, ir Švedijoje ir kokioje nors Bolivijoje, bet tai yra skirtingi kapitalizmai. Sutinku, kad pirmiausia turi būti ideologija, tikslas. Šiaip komunizmas taip ir nebuvo įgyvendintas, tik pirma jo fazė - išsivystęs socializmas. Ir pirmasis "komunistas", pagal mane, buvo italas Tomazo Kampanela, parašęs "Saulės miestas".
Taip kad šita tema nėra išsemta, yra kur judėti šia kryptimi. O kapitalizme ideologija ir tikslas vienas – pinigai, pelnas nesvarbu kokiu būdu ir kieno sąskaita.
Mano nuomone, naujoji TSRS, ar TSRS 2, kaip kai kur sakoma (ne pavadinime esmė), turėtu būti panaši į buvusią TSRS, tik be jos trūkumų. Pirmiausia jokios "laisvos rinkos", kurios kaip tokios iš principo nėra – yra tik sankcijos, lobistai (liet. kyšininkai), privatūs klanų interesai ir realizavimo rinkos, kurios irgi nėra guminės. Planinės ekonomikos privalumas yra tame, kad pagaminama tiek kiek reikia, gal su atsarga kokiems fors mažorams (strateginės valstybės atsargos). Gaminti reikėtu tiek kiek reikia, o ne stengtis kas pusę metu įpiršti naują telefono modelį nors ir "senas" dar su garantija. Turėtų būti sukurta iš naujo (atkuri nelabai ką liko, bent jau Lietuvoje) švietimo, soc., apsaugos ir sveikatos apsaugos sistemos. Būtinai įvesta valdininkų personalinė atsakomybė ir mirties bausmė. Taip pat manau visai neblogas dalykas būtu prie Stalino veikę garbės teismai ministerijų ir žinybų (departamentų) darbuotojams.
Kapitalizmo elementų buvo ir socializme, buvo artelės besivertusios medžiokle, aukso gavyba, mokėjusios ir mokesčius valstybei investavusios į infrastruktūrą. Tik visa tai po Stalino mirties sunaikino Chruščiovas & Co, iš dalies dėl nemokšiškumo, iš dalies jau tada pradėjus griauti TSRS.