LDiena.lt atsakymai į klausimus #5, 2 dalis. Rugsėjo mėn. klausimai 7-13 (iš 29)

Autorius: Anonimusas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-10-09 17:06:00, skaitė 276, komentavo 3

LDiena.lt atsakymai į klausimus #5, 2 dalis. Rugsėjo mėn. klausimai 7-13 (iš 29)

Gerbiamiems žiūrovams pristatau atsakymus į rugsėjo mėnesį užduotus klausimus.

Pirma antros dalies pusė (klausimai nuo 7 iki 12):

Ir antra atros dalies pusė (klausimai nuo 13-16):

Pirmoji Rugsėjo mėn. klausimų-atsakymų dalis (1-6 klausimai).

7. Anonimas
Su kokiu tikslu vokechei sukure išgamu lithuju naroda? iki 16 amžius tokiu kaip išgamu lithuju narodo nebuvo, visas musarnas lithujzmas atejo iš dabartinio Kaliningrado ir buvo išplatintas per Romos kataliku cerkve.

8. Anonimas
pranašavai, kad p-rezidentu taps Skvernelis, koks prediktorius pakoregavo rinkimus, o gal tai paprasčiausiai rinkėjai išrinko?

9. Anonimas
Kokias vietines ir/ar užsienio jėgas atstovauja save prisistatantis kaip „nepriklausomas“ publicistas ir įvairias partijas/judėjimus išbandęs V. Balkus. Kaip vertinate jo rengiamas laidas „Iš savo varpinės“?

10. Anonimas
Kas per veikėjas ir kieno interesus atstovauja Jonas Ohmanas, ar tai žuvėdų „paštininkas Pečkinas“ perduodantis čiabuviams atitinkamas žinutes, ar ginklų spekuliantų atstovas radęs tinkamą terpę čia tarpti?

11. Anonimas
Kokia Jūsų versija dėl Garliavos įvykių? Kaip manote, kokio kalibro jėgos buvo paliestos, kad jų sukeltas atoveiksmis tęsiasi jau 10 metų?

12. VS
Ar komunistinei ideologijai dar yra šansų prisikelti ar jos vieta tik istorijoje apie dvidešimtą amžių?

13. Anonimas
Putinas prijungė, dovanota Ukrainai, Krymą prie Rusijos. Ar palaikote tokį sprendimą? Jei palaikote arba ne, tai kodėl?

--- durnių Laivo kapitonė ---
Krymas buvo dovanotas ne Ukrainai o Ukrainos TSR.. Jauskit skirtumą. Wilno irgi buvo perduotas Lietuvai su perspektyva, jog Lietuva taps TSRS dalis. Jei tokios galimybės Stalinas nebūtų numatęs - Wilno būtų perduotas Baltarusijos TSR. O Klaipėda Kaliningrado sričiai... Mano nuomone... Vilkaviškį TSRS nusipirko iš Vokietijos... Nu supratot?

14. Durnių Laivo Kapitonė
Mergaitė Garliavoje buvo paimta per antrą šturmą. (Generalinis komisaras Skvernelis neužtikrino kad prieš Mergaitę nebūtų naudojama prievarta) Pirmą šturmą sustabdė moteris iš vaikų teisių. Juk atsimenat? Įdomu koks tos moters likimas šiandien? Galit pasidomėti?

15. Jaunuolis.com
Ar teko būti:
1. Spaliuku. 2. Pionierium. 3. Komjaunuoliu. 4. Komunistu. 5. KGB ar kt. spec. tarnybų agentu?
Ar gavote ir išsaugojote to meto ženkliukus/diplomus/apdovanojimus/partinį bilietą/kt. dokumentus?

16. Anonimas
Scenarijus: Neįtikėtino stebuklo dėka į Lietuvą grįžta komunistinė santvarka. Sistema peržiūri Jūsų darbo profilį ir liepia pasirinkti: Šluoti gatves arba Plauti indus valgykloje. Klausimas: Kurį variantą renkatės?

--- Mindė ---
Komunistinės santvarkos nebuvo nei Lietuvoje nei kur kitur pasaulyje. Nebent jos apraiškos yra gentyse kuriose nėra pinigų. Todėl ji negali grįžti. Komunizmo principas yra - iš kiekvieno pagal sugebėjimus, kiekvienam pagal poreikius. Jei sugebi šluoti tik gatves ar plauti indus niekas, jokioje santvarkoje, net kapitalistas ar vergvaldys, tau nelieps kurti robotų ar konstruoti kosminio laivo. Tai nuostolinga ir žalinga bet kam.
Gyvas pavyzdys Lietuvos kaimas - liepė pasirinkti neobuožės-ūkininkai ar vergavimas kolchoze. Pasirinko, ir kas liko iš lietuviško kaimo, 4-5 karvės visame kaime vietoj 1-2 karvių kiekviename kieme? Pieną reikia pirkti užsienyje. Ir tas pats visose sferose. Iš kur tie debiliški elfai ir visokie piderastuojantys marginalai - nėra švietimo, tik propaganda.

--- Anonimas ---
Aha, sistema matai atrinks pagal sugebėjimus. Visų pirma jokia biurokratinė komunistinė žiurkė nenurodinės man ką ir kaip dirbti. Mano darbas — mano reikalas. Dirbu kiek noriu ir kada noriu. Paskui dar prasidės, kad be diplomo, ne komunistas – negausi darbo. Savo pasakas sekit kam nors kitam, bet ne man!

--- Mindė ---
Komunizmas ne sistema - komunizmas yra santvarka. Dabar tu gyveni kapitalistinėje santvarkoje ir iš tavo rašymo matyti, kad tikrai nesi kapitalistas. Feodalinėje ir vergovinėje santvarkoje ne visi buvo feodalai ar vergai. Pasakas kaip matyti sekė tau koks liberastas ar landzbergistas.