Mečys Laurinkus: iš pirmininko posto V. Pranckietį verčia rusiška trąšų bomba?

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-10-13 12:27:00, skaitė 209, komentavo 3

Mečys Laurinkus: iš pirmininko posto V. Pranckietį verčia rusiška trąšų bomba?

Labai įdomi apžvalga buvusio VSD vado apie tai, kas vyksta Lietuvoje. kaip tapo populiaru visus makaronus sukabinti rusams, taip ir šį kartą be jų neapsieita – nepaisant to, jog dabartinis VSD su laaaaabai patriotiniu vadovybiumi Dariumi Jauniškiu nieko blogo neranda Karbauskio asmenyje, anei akyje jokio rąsti ar krislo, ir jokių apkaltų prieš jį turint omenyje visas ta trąšas, kurios teka per Rusiją – neinicijuoja.

Tarkime, tai toks kalbėjimo būdas, tam tikras naratyvas beveik išprotėjusioje Lietuvoje, kur jeigu tu nori ramiai gyventi, tave turi bent kartą dienoje pulti rusai.

Seimas labai menką ryšį turi su realybe, teisingai pažymi analitikas. Ką reiškia kad 2050 metais mums reikės 800 000 imigrantų – nes taip skelbia “mokslininkai”, klausia analitikas?

Seimas nieko nepadarė, kad sustabdytų emigraciją, savųjų protų ir raumenų ištekėjimą iš Tėvynės.

Į savus žmones požiūris paviršutiniškas, nurodo jis, šiurpina istorijos apie agresyvius paauglius tai vienoje, tai kitoje savivaldybėje, nedaroma nieko tam smurtui pažaboti.

Mečys Laurinkus pastebi, jog bandoma kaip normą pateikti kasdienes naujienas apie nužudymus, prievartavimus, plėšimus. Bet juk tai kas galėjo būti pateikiama natūraliai (atseit, prasidėjo laukinis kapitalizmas, gariūnizacija) – dabar iškrenta iš to prasmių lauko, tas banditų karas, dabar nebe tie laikai. Tai kodėl smurtas liko toje pačioje vietoje?

Narkotikų platinimą mokyklose galima stabdyti įdarbinant į atsargą išėjusius pareigūnus mokytojais.

Visa analitika čia:

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/10/13/news/mecys-laurinkus-ar-tiesa-kad-seimo-pirmininka-is-posto-vercia-rusisku-trasu-bomba–12166496/