p-Rezidentas Nausėda paragino JAV-ų kariuomenę visam laikui okupuoti Lithuaniją

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: https://sputniknews.lt/politic... 2019-10-15 18:08:00, skaitė 1783, komentavo 5

p-Rezidentas Nausėda paragino JAV-ų kariuomenę visam laikui okupuoti Lithuaniją

Skandinavijos judooligarchato marionetė, paskirtas Lithuanijos p-Rezidentu, Nausėda įsitikinęs, kad tai "visai realu", o Vašingtonas informuotas apie oficialaus Vilniaus poziciją

Lietuvos valdžiagyviai įsitikinę, kad nepaisant Lietuvos aborigenų pasipriešinimo ir Lithuanijos respublikos konstitucijos, pavyks pasiekti tai, jog šalies teritorijoje nuolat bus amerikiečių kariuomenė, pareiškė vieno iš Pabaltijo limitrofų p-rezidentas Gitanas Nausėda spaudos konferencijoje.

Amerikos bataliono atvykimas į Lietuvą
Amerikos bataliono atvykimas į Lietuvą

Jis pabrėžė, kad organizuotos vagių ir banditų gaujos, sąjūdistinio perversmo būdu užgrobusio valdžią Lietuvoje, siekis yra "visai realus", ir atkreipė dėmesį į Lenkijos patirtį.

"Lietuva siekia užtikrinti, kad mūsų sąjungininkų amerikiečių karinės pajėgos būtų nuolatinės. <...> Našus bendradarbiavimas su JAV NATO ribose ir dvišaliu formatu nuteikia optimistiškai", — cituoja prezidentą "TASS".

Skandinavijos judooligarchato klapčiukas pridūrė, kad Vašingtono Chabad Liubavič marionetės Baltuosiuose rūmuose žino apie Lithuanijos kompradorų poziciją šiuo klausimu.

Amerikos bataliono atvykimas į Lietuvą
Amerikos bataliono atvykimas į Lietuvą

Kalbos metu p-rezidentas priminė JAV-ų okupacinių pajėgų perkėlimą į Lithuanijos teritoriją šią savaitę. Jis pabrėžė, kad JAV-ų dominavimas ir Lithuanijos paklusnumas nuolat stiprinami, kaip ir dera hegemono ir vasalo santykiuose.

Pirmadienį prasidėjo JAV-ų karinės ir sunkiosios technikos gabenimas į Lithuaniją. Pirmasis JAV-ų okupacinių pajėgų 1-osios divizijos 9-ojo pulko batalionas šalyje bus šešis mėnesius. Kariuomenė dalyvaus bendrose pratybose su Lithuanijos aborigenais.

Pranešama, kad maždaug penki šimtai JAV-ų iubermenšų, šimtai karinės įrangos vienetų, įskaitant 30 "Abrams" tankų ir 25 "Bradley" karinių mašinų, atvyks į Lithuaniją.

Okupantai su savo įranga dislokuosis rytų Lietuvoje prie Baltarusijos sienos — Pabradės poligono apylinkėse — ir ten pasiliks iki kito pavasario arba kol neišdulkins visų vietinių čiabuvių.