LDiena.lt atsakymai į klausimus #5, 4 dalis. Rugsėjo mėn. klausimai 23-29

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-10-19 16:58:00, skaitė 2670, komentavo 2

LDiena.lt atsakymai į klausimus #5, 4 dalis. Rugsėjo mėn. klausimai 23-29

Gerbiamiems žiūrovams pristatau PASKUTINIUS atsakymus į rugsėjo mėnesį užduotus klausimus.

Klausimai nuo 23-io iki 29-o:

1 dalis https://youtu.be/JfSmzB0tED4
2 dalis 1-2 https://youtu.be/9MznRJUv0r0
2 dalis 2-2 https://youtu.be/M2z83PipVMw
3 dalis 1-2 https://youtu.be/vLuvayAkejM
3 dalis 2-2 https://youtu.be/7n4PIc6JrWA
4 dalis https://youtu.be/aEzHOPZGEJo

Rodionas
Klausimai susiję su technika/technologija.
Kadangi atomo ir atomo energetikos trendas vėl atnaujinamas (nufilmuotas filmas Černobylis Lietuvoje,pastoviai vyksta akcijos prieš Astravo atominę elektrinę ir t.t.) todėl kyla ir klausimų šia tematiką:

23. 1. Jūsų nuomone kas iš tikrųjų nutiko Černobylio atominėje elektrinėje ir kas dėl to kaltas. Ar tai tik technologijos projektavimo ir eksploatavimo klaidos, visą tai papildant žmogiškuoju faktoriumi? Ar gerai suplanuota ir įvykdyta, galbūt padedant ir iš vidaus, užsienio šalių spec. tarnybų operacija, siekiant dar suvaryti papildomų vinių į Tarybų Sąjungos karstą, o vėliau remiantis šiais įvykiais turėti kozirį užgesinti visą Tarybų Sąjungos atominę/karinę pramonę. Kiek pamenu Černobylio avarijos koziris buvo labai sėkmingai panaudotas išjungiant ir Ignalinos AE.

24. 2. Kokia Jūsų įvykių versija susijusi su avarija Fukušimos atominėje elektrinėje, ar tai irgi žinutė Japonijai dėl tam tikrų jos veiksmų/poelgių?

25. 3. Ar neatrodo, kad yra keliamas rimtas karas prieš atominę energetiką ir pramonę tiek Lietuvoje tiek užsienyje, kažko tai siekiant?

26. 4. Kylantis triukšmas dėl 5G interneto, chemtrailų ir kitos technologinės/technogeninės taršos. Kiek tai realu ir grėsminga? Jeigu globalus prediktorius/pasaulio šeimininkas sugalvojo mažinti žmonių skaičių tokiais būdais, tai šie jo pasirinkti būdai primena tarakonų nuodijimą patalpoje, kai išpurškus nuodais patalpą iš jos neišeinama, o pasiliekama ir purškiama toliau kvėpuojant tais pačiais nuodais. Turiu omenyje atsižvelgiant,kad žemė yra apvali ir joje veikiančios įvairios srovės vandens, oro ir t.t. įvairius teršalus išnešioja ir paskirsto, vargu ar yra žemėje tokių vietų,kurios būtų izoliuotos ir šie teršalai jos nepasiektų.

27. 5. Kokiu tiksliau šiuo metu taip stipriai populiarinami įvairūs vegetarai, veganai, natūralistai, gamtistai, primityvistai ir juos panašūs judėjimai. Šių judėjimų pagrindinė mintis, kad visa žmogaus veiklą ypač pramoninė yra tiek pačiam žmogui, tiek žemės planetai kenksminga. Iš dalies jie teisūs, tačiau tuomet žmogus turėtų neevoliucionuoti, o degraduoti ir grįžti į laikotarpį minimaliai iki pramonės revoliucijos, o galbūt ir dar anksčiau. Kaip čia į tai įsipaišo robotizacija ir kita technologinė pažanga, jeigu yra poreikis degraduoti žmoniją iki akmens amžiaus?

28. Anonimas
Сергей Альбертович Салль teigia,kad visuomenes saugumo koncepcijos judėjimas ženkliai pasikeitė ne visai į gerąją pusę po Генерал-майор Константин Петров, o Генерал-майор Константин Петров estafetę perėmęs Валерий Пякин yra stipriai veikiamas/kontroliuojamas valdžios struktūrų (https://www.youtube.com/watch?v=hQDHNOc8694) Kokia Jūsų nuomone šiuo klausimu ir kas gi iš tikrųjų nutiko, kodėl tokiomis neaiškiomis aplinkybėmis staigiai mirė Petrovas.

29. VS
Kiek Algirdo Paleckio teiginyje apie 1991 metų sausio 13-osios įvykius "savi šaudė į savus",už kurį jam buvo iškelta baudžiamoji byla, yra tiesos?

Mindė
Tereikia pažiūrėti kaip buvo reaguojama į tą jo teiginį ir viskas tampa aišku. Paprastai klykti pradedam kada užminama ant skaudamo ar mylimo mazolio.

Ankstesni atsakymai į klausimus: