Policijos atstovui Dainiui Daukantui: net jei Žalgirio gerbėjai būt pažeidę įstatymą - Ryto sirgaliai neturi teisės smurtauti prieš juos. TAI NUSIKALTIMAS...

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-10-21 09:58:00, skaitė 154, komentavo 2

Policijos atstovui Dainiui Daukantui: net jei Žalgirio gerbėjai būt pažeidę įstatymą - Ryto sirgaliai neturi teisės smurtauti prieš juos. TAI NUSIKALTIMAS...

Policijos atstovas apie „Žalgirio“ sirgalių provokaciją „B tribūnoje“ – tai nėra įstatymų pažeidimas.

Portalas ėLėRTė 2019.10.21 11:26

Citata:

„Padarę kelias nuotraukas vaikinai buvo užpulti kelių įsiutusių „Ryto“ sirgalių, šalia aikštės įsiplieskė konfliktas, teko porai minučių sustabdyti ir pačias rungtynes.“

Citata:

„Sakė Vilniaus apskr. policijos Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Dainius Daukantas, jų elgesys, nors ir provokuojantis, su įstatymais neprasilenkia. „Peržiūrėsime dar filmuotą medžiagą, gal situacija pasikeis, bet šiam momentui jie kažkokio pažeidimo nėra padarę.“

Vis dėlto rimtų muštynių išvengė patys aistruoliai, atrodė, kad išsišokę „Žalgirio“ sirgaliai vengia rimto konflikto. Netrukus jie patraukė išilgai aikštės prie išėjimo, pakeliui į juos skriejo įvairūs daiktai. Jau prie kito išėjimo „Žalgirio“ fanai vėl buvo užpulti, o vienas sirgalių į darbą paleido kumščius''

Viešoje vietoje stadione Ryto gerbėjai užpuola žalgirio gerbėjus. Į juos mėto įvairius daiktus. Žalgirio gerbėjai daužomi kumščiais. Vilniaus policijos atstovas,

SAKO. DĖMESIO:

„Peržiūrėsime dar filmuotą medžiagą, gal situacija pasikeis, bet šiam momentui jie (žalgirio gerbėjai)kažkokio pažeidimo nėra padarę.“

KAIP SITUACIJA GALI PASIKEISTI PERŽIŪRĖJUS FILMUOTĄ MEDŽIAGĄ? JUK NUSIKALTIMĄ PADARĖ RYTO SIRGALIAI UŽPULDAMI KITUS ŽMONES.

Policijos atstovas valdybos viršininkas atitnka užimamas pareigas? Man atrodo turėtų būti pažemintas pareigose...

Policija nesulaiko ir nebaudžia ryto gerbėjų, bet ieško būdų kaip išsukti ryto gerbėjus. Ką manote, kauniečiai? Ką mnano to valdybos viršininko viršininkas?

Įstatymai vienokie žalgirio gerbėjams kitokie ryto? Ar įstatymas neturėtų būti aklas? Kas pradėjo smurtą?

Policijos atstovui Dainiui Daukantui- net jei žalgirio gerbėjai būt pažeidę įstatymą - "Ryto" gerbėjai neturi teisės smurtauti prieš kitus gerbėjus.

TAI NUSIKALTIMAS....

Kaip elgtis susidūrus su policija per kratą per apklausą (galioja KAI KURIOSE Europos Valstybėse bei kitose civilizuotose Valstybėse)

1 - Negalima bėgti.

2 - Visada elgtis ramiai, mandagiai, santūriai ir pagarbiai.

3 - Geriausia tik pateikti informaciją apie save: vardas, gimimo data, adresas, tautybė, šeimos statusas, profesija. Nepilnamečiai: tėvų vardai.

4 - Neduokite jokių parodymų. Viskas bus panaudota prieš jus. Prieš apklausą policijos pareigūnas ir prokuroras turi jus informuoti, kad į klausimus atsakyti neprivalote. Tačiau į klausimus, susijusius su jūsų asmens duomenimis ir ankstesniu teistumu, atsakyti privalote.

Absoliučiai JOKIŲ PARODYMŲ ir liudijimųJei esate sulaikytas arba suimtas, policija jus gali apklausti dalyvaujant jūsų advokatui, tačiau atsakyti į klausimus nebūsite verčiamas.Teisėjas jus gali apklausti posėdyje, kuriame bus svarstomas suėmimo klausimas, tačiau atsakinėti neprivalote. Dar kartą- neduokite jokių parodymų prieš save savo artimuosius savo bendrakeleivius. Už tai nebus jokių teisinių pasekmių.

Konstitucija:
31 straipsnis. Draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius.

5 - Jums nereikia nieko pasirašinėti, su kuo nesate tikras. Pvz., pas tave rastų daiktų sąrašas. Flešiukai, banknotai, vaistai, tabletės, milteliai. Tai gali būti ne jūsų. Nors jums atrodo, kad tai tikrai jūsų. Prisiminkim šia progą Masiulį.

„Būtent tuo metu agentai ir nutarė atlikti itin slaptus operatyvinius veiksmus – pažymėti pinigus. Tam jie turėjo iš anksto teismo išduotą leidimą – jie slapta galėjo patekti ne tik į politiko namus ar automobilį, bet ir kitas patalpas.

Tai yra, Agentai galėjo patekti į automobilį namus ir į kitas patalpas. Jie galėjo pažymėti pinigus , bet taip pat padėti šovinį padirbtą banknotą narkotikų pokelį į kompą įkelti vaikų pornografijos. Lygiai taip pat gali padaryti bet kas bele kada. Ir jei jūs pasirašysit, kad ta dėžutė su vitaminais yra jūsų - Jūs garantuoti, kad ten kažkas neįdėjo narkotikų? Kad ir kratos metu.

Prisiminkim Kedžio bylą: „Klausymosi aparatūra Kedžių namuose buvo sumontuota  2009 metų spalio 5 dieną – tuoj po teisėjo Furmanavičiaus ir  Naruševičienės nužudymo. Tai padarė pareigūnai, atvykę į Kedžių namą, kuriame gyveno įtariamas žudikas D.K., daryti kratos.“ -Lrytas

Darydami kratą vykdydami procedūras stebimi kviestinių filmuodami kratą - pareigūnai sumontuoja klausimosi aparatūrą. O kodėl iš rankovės pareigūnas negali imesti į jūsų stalčių ar automobilio bagažinę heroino paketėlio?

NIEKO NEPASIRAŠINĖKIT, nors jums atrodo, kad daiktas ar pakuotė yra jūsų.

(Visi atlikti slapti veiksmai, kurie nebuvo nurodyti teismo nutartyje ar prokuroro nutarime, laikytini kaip atlikti savavališkai, be sankcijos, todėl demokratinėje valstybėje negali būti laikomi teisėtais. Taigi ir jų metu surinkti duomenys taip pat negali būti pripažįstami įrodymais, nes neatitinka vieno iš BPK 20 straipsnyje įtvirtintų reikalavimų – teisėtumo.)

6 - Galvokite apie tai, ką sakote, kad neapsunkintumėte savo padeties. Jei ką nusprendėte sakyti - nemeluokite. Bus patikrintas jūsų telefonas jo judėjimas pokalbiai sms vaizdo kameros mieste liudininkai. Jūsų melas paaiškės vistiek. Geriau susilaikykite nuo parodymų davimo - tai policijos reikalas rinkti įrodymus. Už melagingus parodymus būsite baudžiamas.

7 - Jūsų teisė yra paklausti, su kuo susiduriate (vardas, policijos įstaiga) - užsirašykite visų pareigūnų duomenis. Būt gerai patikrinti ką jie atsinešė kišenėse ateidami daryti kratos. Arba rankovėse. Bet čia nelabai realu. Jei manote, kad policija nesilaiko savo pareigų, turite galimybę skųsti.

8 - Pareigūnas, pradėdamas kratą ir poėmį, privalo paskelbti nutartį ar nutarimą dėl kratos ar poėmio ir vieną nutarties ar nutarimo dėl kratos ar poėmio nuorašą įteikti asmeniui, pas kurį daroma krata. Jame parašyta ko ieškoma konkrečiai.