Adomėno politikavimo pabaiga

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-10-23 09:10:00, skaitė 225, komentavo 1

Adomėno politikavimo pabaiga

2019-03-22 - "...Penktadienį „MG Baltic“ bylos teismo posėdyje liudija Seimo narys Mantas Adomėnas. Seimo narys pripažino, kad susitikdavo su Raimondu..."

Tą dieną buvo baigta Adomėno karjera.  Šitam ponui niekada nebus pasiūlytas Eurokomisaro postas. Nebus kviečiamas dirbti patarėju. Adomėnui teks tik loti ant Rusijos ir bandyti taip užsidirbti pragyvenimui...

018 m. gruodžio 14 d. „MG Baltic“ byloje G. Landsbergis pasakojo apie susitikimus su Kurlianskiu..."

Betgi Anūko Nr.1 karjera baigta dar ankščiau. Juk visi šitie susitikimai pakiš karjerą bandant siekti kokio svarbaus posto Europos struktūrose.

2018-03-31 06:35 "...Slapukavo ir L. Kasčiūnas, ir G. Landsbergis..."

Nors metams už partijos borto išmestas Seimo narys Laurynas Kasčiūnas ir konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis tikina esantys ramūs, „Lietuvos ryto“ turimais duomenimis, jie jau seniai ir patys suprato, kad į skandalą gali būti įklimpę gana giliai. Po buvusio Liberalų sąjūdžio lyderio Eligijaus Masiulio netikėto sulaikymo su galimu kyšiu 2016 metų pavasarį..."

Politikos autsaideriai niekada nebebus politikos rykliais. Tik mažiukai šuniukai paloti. Paloti ant Rusijos. Kol valdžiagyviai vagia karavaną. Šuniukai tam ir skirti. Nukreipti dėmesį kai plėšiamas karavanas.

Šuo loja ne todėl kad karavanas eina. Bet, ryte išausšus iš karavano ne kažkas bus likę. Šuniukai nesupranta. Tai jų ir jų vaikų karavaną apvagia...