Vasaro ar Žiemos laikas? Neteisingai suformuluotas klausimas. Kokią GMT laiko juostą pasirinks Lietuva?

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-10-24 15:00:00, skaitė 469, komentavo 3

Vasaro ar Žiemos laikas?  Neteisingai suformuluotas klausimas. Kokią GMT laiko juostą pasirinks Lietuva?

Kai ES Briuselyje teiksis leisti nebesukinėti laikrodžio rodyklių rudenį ir pavasarį, kils Lietuvoje klausimas kaip turi rodyti rodyklės: vasaros ar žiemos laiką.

Nėra tokio. Nei "vasaros", nei "žiemos". Yra laiko juostų laikas.

Lietuva yra laiko juostoje GMT+1 valanda. Didesnė Lietuvos dalis su Wilniumi yra GMT+2 valandos. Diskusijai vietos mažai, nes šitaip sugalvota gerokai prieš mus. Lietuvoje laikrodžiai turėtų rodyti GMT+2 valandos.

Bet norisi ilgesnio vakaro? Pradėk darbą anksčiau. Ir šitie dalykai sprendžiasi ministerijos ar rajono lygmenyje. Net darbovietės. Kada patogiau, tada ir pradėkit dirbti.

Bet yra pasiūlymas. Padaryti vieną laiko juostą visoje ES. Kinijoje beje vienas laikas per visą Kiniją. Bus vienas Briuselio laikas. Galėtų būti GMT+0 valandų. Ir nesukiuoti.

LDiena.lt komentaras apie sukiojamą "laisvę ir nepriklausomybę":

Jei Lietuva neteko Lito, kam tas Wilniaus ar Lietuvos laikas? Manau, kad daugiau pliusų nei minusų:

1- Labai patogu susitarti dėl susitikimo ar skambučio laiko.

2 - Patogiau su lėktuvų laivų ir mikriukų tvarkaraščiais. Nu dėl mikriukų perlenkiau.

3 - Kariams patogiau duoti ir gauti įsakymus ir juos laiku įvykdyti.

4 - Lietuvos Ukrainos Reikalų Ministerija galės pradėti darbą kartu su USA Valstybės departamentu - kas reiškia, reiks pradėti dirbti vėlai naktį. Seimas kartu su Europarlamentu. Apie 11 valandą dienos. Dėl to pasikeis kelių trafikai ir sumažės Wilniuje spūsčių. Nes didelės įstaigos pradės darbą skirtingu laiku.

Nepatogumai menki ir su laiku išnyks. Tai laikrodžio rodyklių ir Saulės nesutapimai. Aukščiausiame taške Saulė turėtų būti vidurdienį ir laikrodžio rodyklės rodytų 12 dienos.

Maždaug va taip.

SKIRIU VALSTIEČIAMS: KOMENTAS FACEBIŪKĖJE 2019-10-23

Turėtų visi piliečiai pasimokyti: valstybė pasirūpino riaušių malšinimo technika, tačiau civilinė sauga tik popieriuje, seime kėdžių dalinimaisi mėnesiais, bandymai pasikelti atlyginimus, renta, ministerijų pareiškimai ir neveiklumas kilus gaisrui Alytuje, tikrovės neatitinkančios informacijos paskleidimas apie gaisro pabaigą, ... persekiojimas dėl savanorių pagalbos ir taip be pabaigos. Kas dar gali pasitikėti tokia valdżia?

Nejaučiu jokios užuoajautos ar gailesčio nei Karbauskiui nei valstiečiams - pašol von!

AŠ LABAI PIKTAS ANT VLSTIEČIŲ. KOKIA PRASMĖ RINKTI SEIMO RINKIMUOSE? Paaiškinkite.

Karbauskio valstiečiai gavo pasitikėjimo mandatą, bet buvo nelojalūs Lietuvai... Deja. Rinkdamas valstiečius tikėjausi pasikeitimų, kaip antai:

- Nenuteisto ir nekalto Paleckio laikymas kalėjime. Valstiečiai turėjo pakeisti įstatymus. Problema slypi straipsnyje: Suėmimo taikymo trukmė ir jo termino pratęsimas.

- Po padangų gaisro Trakuose ir pjuvenų gaisro Radviliškyje nepadaryta jokių išvadų aprūpinant gaisrininkus priemonėmis. Nu žinot patys...

- Laikrodžio rodykles galėjo nepriklausoma Lietuva nustoti sūkioti bent net jei karvės nepažįsta laiko.

- KGBistų sąrašų paviešinimas. Privalėjote.

- Lietuvos įtraukimo į karą su Iraku. Karo Ukrainoje ir Gruzijoje kurstytojas Linkevičius paliktas poste. Privalėjote išpierdolinti...

- Skolinimasis pinigų Karo ministerijai. Dar skolinamasi ir dar. O gaisrininkai neturi kuom pamatuoti oro taršos.

- Neradimas pinigų mokytojams.

- Kokie patikrintų ir paskiepytų ukrainiečių skaičiai? Juk Ukrainoje tymų epidemija. Išduodant vizas tikrinami ar paskiepyti nuo tymų? Ar šimtaprocentinis skiepijimas tik lietuviams? Arabams ne? Nedrįsit tikrinti? Bijot?

- Per ėLėRTė debatai nesąžiningi - iš lubų paimti kažkokie gaidiški reitingai... Ir Miliūtė vistiek po ėLėRTė siaučia...

- Paaiškėjo daug istorijų apie partizanus žudžiusius civilius gyventojus. Kiek išaiškinta tokių įvykių? Iš kelių partizanų už civilių žudymą atimti apdovanojimai ir pensijos? Prie kelių partizanų-žudikų kapų pastatytos paaiškinamosios lentelės apie jų nusiklatimus?

- Garliavos istorija per kurią Skvernelis nesustabdė smurto naudojimo prieš mergaitę?

- Pasiklausymo aparatūra sumontuojama per kratą. PER KRATĄ. P E R  K R A T Ą... Neteisėtai ir neteisiškai. Įsakymą Skvernelis davė? Juk tai nesunku išsiaiškinti.

Juk tadais išrinkus Anūką Nr.1 poną G. vaizdelis būt lygiai toks pats. Tad kam eiti į Seimo rinkimus? Juk BEVILTIŠKA... Šita "valstiečių" diversija turėtų būti aptarta rimtų politologų. Pasekmės bus žiaurios...