Pasaulis be baltų žmonių: vizualus žvilgsnis į monorasinę ateitį

Autorius: Šturmuotojas Šaltinis: lietuvos rytas... 2019-10-29 16:46:00, skaitė 307, komentavo 5

Pasaulis be baltų žmonių: vizualus žvilgsnis į monorasinę ateitį

Reaguodama į naujausią kairiosios pakraipos pavyzdį, išleistą iš „ Huffington Post“ žinučių, kuriame švenčiama idėja, kad baltieji tampa bejėgiška mažuma Amerikoje, reikia tiksliai parodyti, kaip tokia ateitis iš tikrųjų atrodys.

Daugybė žemiau pateiktų paveikslėlių buvo panaudoti tame pačiame pavadinime, kurį jūs tikrai parašėte prieš keletą mėnesių, straipsnyje, naudodamiesi šiuolaikinės Indijos valstybe kaip pavyzdį to, kas nutinka, kai iš civilizacijos dingsta kūrybiškumo ir spindesio kibirkštis.

Atminkite, kad kai kurie vaizdai, kuriuos matysite, yra gana grafiški, kalbant apie šiurkštų realizmą, tačiau, kad sumažintų smūgį, yra užrašyti  per šiek tiek komedijos prizmę. Vis dėlto tai, kas mums brangu, nėra dėl ko juoktis, o košmarą mes paliekame tiems, kurie ateina paskui mus, jei nepavyksta pakeisti kurso.

Sunku prisiminti, kad daugelis šių nešvarių subhumanų turėjo baltųjų protėvius, kurie pastatė savo žemę į didelę civilizaciją. Dabar liko tik griuvėsiai, išmatos ir nešvarumai. Jokių tarpžvaigždinių zondų ar mėnulio bazių šioms masyvioms masėms nėra.

Sunku prisiminti, kad daugelis šių nešvarių homo sapiens atstovų turėjo baltųjų protėvius, kurie pastatė jų žemę į didelę civilizaciją. Dabar liko tik griuvėsiai, išmatos ir nešvarumai. Jokių tarpžvaigždinių zondų ar mėnulio bazių šioms masyvioms masėms nėra.

Not really seeing the whole concept of stronger racial hybrids in this creature. It is also unclear if this is a massive tumor, or something more bizarre.

Nelabai matau visos stipresnių rasinių hibridų idėjos šioje būtybėje. Taip pat neaišku, ar tai masinis navikas, ar kažkas keistesnio.

Neįsigilinę į sanitarinio kremavimo sąvoką, mongreliai pusiau sudegusias liekanas nuneša į Gango upę. Bent jau didžiuliai šamai mėgaujasi reguliariu valgio praturtėjimu.

Neįsigilinę į sanitarinio kremavimo sąvoką, indusai pusiau sudegusias liekanas nuneša į Gango upę. Bent jau didžiuliai šamai mėgaujasi reguliariu valgio praturtėjimu.

Panašu, kad pagrindinis tualeto dizainas išvengė šių šlovingų lygybių. Taip, daugelis jų pirštais naudojasi ne tualetiniu popieriumi ar net lapais. Atvykstate į miestą ar miestelį šalia jūsų.

Panašu, kad pagrindinis tualeto dizainas išvengė šių šlovingų lygybių. Taip, daugelis jų pirštais naudojasi ne tualetiniu popieriumi ar net lapais. Atvykstate į miestą ar miestelį šalia jūsų.

Kaip šie „žmonės“ visiškai nepasidavė ligos protrūkiui, lieka paslaptis. Baltas ryšulys yra pusiau suskaidytas lavonas.

Paslaptis, kaip šie „žmonės“ visiškai nepasidavė ligos protrūkiui. Baltas ryšulys yra pusiau suskaidytas lavonas.

Yra nemaža tikimybė, kad baltieji vyrai šią teritoriją kadaise buvo nutiesę akmenimis. Dabar laukinės karvės ir šuo ganosi sveikos mitybos šiukšlių dėžėje.

Yra nemaža tikimybė, kad baltieji vyrai šią teritoriją kadaise buvo nutiesę akmenimis. Dabar laukinės karvės ir šuo ganosi sveikos mitybos šiukšlių dėžėje.

Privilegijuoti baltieji, turite išmokti įvairovės maisto grandinės stebuklų. Pirmiausia varnos ir varnos paleidžia mirusio žmogaus puvinio žarnas.

Privilegijuoti baltieji, jūs turite išmokti įvairovės maisto grandinės stebuklų. Pirmiausia varnos ir varnos paleidžia mirusio žmogaus puvinio žarnas.

Tuomet musės ir kūdikių magai pasirodo didelio pasninko sesijoje.

Tuomet musės ir jų lervos pasirodo didelio pasninko sesijoje.

Trečiasis žingsnis apima laukinius šunis, atvežančius maistinę paslaptingą mėsą; greičiausiai gausite džiaugsmingų vitaminų.

Trečiasis žingsnis džiaugsmas apima laukinius šunis, ėdant maistinę paslaptingą mėsą; greičiausiai gauna džiaugsmingų vitaminų.

Mes darome išvadą su skysto minkštimo ir kaulų mase. Oi, ratas. (Multikultūrinio) gyvenimo ratas!

Mes darome išvadą su skysto minkštimo ir kaulų mase.Oi, ratas. (Multikultūrinio) gyvenimo ratas!

Jūsų pasirinkimas yra jūsų, Baltasis žmogau. Kokio likimo palinki savo vaikams? 

Esmė tokia kad asmenybė gimsta ir miršta kartu su rase.Bet kuri rasė, nerūpestingai maišanti savo kraują su svetimu, pasmerkta išnykti“. 
 Kiekvienos istorinės civilizacijos likimas yra apsprendžiamas jos rasinės sudėties. Išsaugant rasinį grynumą visų jos atstovų galvosena išlieka vienoda kraujo bendrumo dėka, o nacionalinės institucijos tenkina visų lūkesčius.

Kraujo sumaišymas visuomenėje sukelia disharmoniją ir susipriešinimą, vedantį prie dorovinio ir socialinio chaoso. Kuo labiau rasiškai sumaišytos santuokos, tuo labiau palikuonys praranda gyvybinę jėgą ir kūrybinę dvasią, neišvengiamai eidami degradacijos ir pražūties keliu.