Pagaliau susidarė visos galimybės ištirti, kas suorganizavo ir vykdė masines žudynes Kijeve

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/pagali... 2019-10-31 07:39:00, skaitė 161, komentavo 1

Pagaliau susidarė visos galimybės ištirti, kas suorganizavo ir vykdė masines žudynes Kijeve

Rėkiantis Vytautas Landsbergis Maidane raginantis įvykdyti perversmą. Šalio jo – disidentas Andrius Tučkus.

Mykola Azarovas (Ukrainos premjeras 2010 - 2014 m.) teigia, kad pagaliau susidarė visos galimybės ištirti, kas suorganizavo ir vykdė masines žudynes Kijeve, kruvino perversmo metu 2014 metų vasarį. Tuo metu buvo išžudyta daugiau negu šimtas žmonių.

Dabar paaiškėjo, kad Baltarusijos generalinė prokuratūra apklausė liudininkus, remiantis Ukrainos generalinės prokuratūros teisinės pagalbos prašymu.

Su visu M. Azarovo pranešimu galite susipažinti čia:

Ekspertai.eu primena, kad minimuose įvykiuose Ukrainoje aktyviai dalyvavo patys aukščiausi, bei mažesnio rango Lietuvos politikai, kurie vyko į Ukrainos sostinę ir Maidano aikštėje gausiai susirinkusius mitinguotojus ragino nuversti tuo metu esančią teisėtai išrinktą valdžią.

Čia ypač pasižymėjo Žmonių partijos patriarchas, profesorius Vytautas Landsbergis, kuris rėkaudamas ragino ukrainiečius padaryti Maidaną visoje Ukrainoje:

P. S.

Ekspertai.eu primena, kad Lietuva remia Ukrainą ne tik finansais ir karinėmis priemonėmis, bet taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją, sparčiau artėti prie vakarietiškos kultūros ir integruotis į Europos Sąjungą bei NATO.

O oficialus Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija Jonas Ohmanas valstybinio transliuotojo eteryje yra informavęs, kad ukrainiečiai šiame kare stengiasi žudyti pirmiausia būtent rusų tautybės žmones.