Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė pakomentavo „ekspertai.eu“ skelbtą informaciją

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/rusijo... 2019-11-01 21:30:00, skaitė 175, komentavo 1

Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė pakomentavo „ekspertai.eu“ skelbtą informaciją

Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova Lietuvos žiniasklaidos žodžius apie MIA „ROSSIYA SEGODNYA“ ryšius su terorizmu pavadino „klasikiniu netikros informacijos įmetimu“, - skelbia portalas sputniknews.lt.

Pasak moters, „Baltijos šalyse tyčiojimasi ne tik iš paminklų ir mirusiųjų palaikų, ten ir žiniasklaida yra persekiojama barbariškais veiksmais, patyria patyčias“.

„Norėčiau atkreipti dėmesį į absoliučiai šiurkščią Rusijos žiniasklaidos diskriminaciją Baltijos šalyse, ji pradeda peraugti į atvirą persekiojimą, naudojant šmeižtą, melagingas naujienas, finansinį bei ekonominį spaudimą", - teigė M. Zacharova.

Anot jos, paskelbta medžiaga yra klasikinis informacinis įmetimas, dezinformacija.

„ROSSIYA SEGODNYA“ komunikacijos direktorius Piotras Lidovas visuomeniniuose tinkluose taip pat išsakė savo komentarą:

(Visas lapkričio 1 d. ekspertai.eu paklausimas atrodė taip:

„Добрый день.

Банки Литвы арестовывают и блокируют счета граждан Литвы, имеющих финансовые связи с РОССИЕЙ СЕГОДНЯ. Документ от Swedbank AB (прилагается) свидетельствует о том, что РОССИЯ СЕГОДНЯ связана с финансированием терроризма и oтмыванием денег в ЕС.

У нас есть информация о том, что литовские сотрудники службы безопасности посещают дома литовцев и предупреждают их о прекращении любой работы в РОССИЯ СЕГОДНЯ, сообщая им, что сотрудничество с вами невозможно, и что такое отрудничество будет подвергаться различным санкциям.

Пожалуйста, прокомментируйте эту ситуацию по подробнее. Какие меры вы принимаете, чтобы в будущем РОССИЯ СЕГОДНЯ не была бы связана с финансированием терроризма и отмыванием денег?

Заранее спасибо за ваши ответы.“ 

Informuojama, kad „Rusijos žiniasklaida ir žurnalistai reguliariai tampa Baltijos valstybių valdžios išpuolių ir priekabiavimo taikiniais. Kaip pažymėta Rusijos užsienio reikalų ministerijoje, yra ženklų, rodančių, kad šios valstybės koordinuoja Rusijos žiniasklaidos diskreditavimo kampaniją“.